آناتومی عجیب مهدی قائدی خبرساز شد. روز 9 دی در بازی استقلال با مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی  از مهدی قائدی تعدادی عکس گرفته شده که باهم در این خبر به چند تا از این عکس ها آن ها را مرور میکنیم.

حتما بخوانید: همه چیز تاریخچه درباره ورزشگاه آزادی | تاریخچه ساخت+آدرس+عکس

چالش اصلی در این بازی برای مهدی قائدی

چالش مهدی قائدی کسی نبود جز رامتین سلیمان نژاد که در سمت راست دفاع تیم مس رفسنجان بازی میکرد. البته محمد ربیعی برای مهدی قائدی برنامه های زیادی در خط دفاعی تیمش چیده بود که با توجه به نتیجه مساوی بازی این دو به این مهم دست یافت این مربی جوان کشورمان.

در یکی از صحنه هایی که مهدی قائدی با رامتین سلیمان نژاد داشت یک برخوردی داشتند تعدادی عکس عکاسان ثبت کردند. که هرکسی جز قائدی بود رباط صلیبی یا حتی شکستگی برایش پیش میومد. اما مهدی بسیار سالم بعد از اون صحنه بلند شد و به بازی ادامه داد.

حتما بخوانید: بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش ستاره معصومی |حواشی و جنجال ها+عکس

آناتومی عجیب مهدی قائدی

مهدی قائدی با توجه به فرم پاهای پرانتزی خود، سوژه عکاسان بسیاری شده است. اما در این صحنه با ساق پا، زانو و جلوی ران او یک زاویه 90 درجه ساخته که وقوع آن برای هر بازیکنی به معنای پارگی قطعی رباط صلیبی و مصدومیت دست کم شش ماهه است!

مهدی قایدی بعد از فریب رامتین سلیمان‌زاده به دنبال حرکت به سمت دروازه مس رفسنجان کرد که رامتین به قصد متوقف کردن او روی به خطا می‌آورد. ولی از مهدی قائدی جا ماند و این دوئل را باخت.

تصویر اول از مهدی قائدی با پای عجیبش
تصویر اول از مهدی قائدی با پای عجیبش

شاید شما هم بعد از چندبار دیدن این عکس باز هم احتیاج دارید تا چند لحضه به آن فکر کنید. تا از این که این تصویر واقعی است، مطمئن شوید. بخش مچ به پایین پای چپ مهدی قایدی، در اتفاقی عجیب برای همه و البته عادی برای قایدی، با ساق پا، عضله دو قلو، زانو در 90 درجه قرار بگیرد. مگه میشود کسی همچین پاهایی داشته باشد؟

تصویر دوم از مهدی قائدی با پای عجیبش
تصویر دوم از مهدی قائدی با پای عجیبش

در این تصاویر که شاید هرکسی بازی دیروز را ندیده باشد. با دیدن آن بلافاصله مهدی قایدی را به سیاهه بازیکنان مستعد فوتبال ایران که دچار پارگی رباط شده‌اند اضافه کند. اما با دیدن عکس بعدی متوجه خواهد شد که فیزیولوژی پاهای مهدی قایدی، سرگیجه هر متخصص ارتوپدی را به خود جلب میکند.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Hesam
1 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *