هری کین: آنتونیو کونته

آنتونیو کونته درباره هری کین گفت: من هیچ گونه نگرانی از بابت هری کین پس از جام جهانی ندارم. آنتونیو ، سرمربی تاتنهام، نگران “مهاجم کلاس جهانی” هری کین پس از از دست دادن پنالتی او در خروج انگلیس از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به فرانسه نیست، زیرا آنها برای رویارویی با برنتفورد در روز باکسینگ آماده می شوند.

کین کاپیتان تیم ملی انگلیس در دیدار مرحله یک چهارم نهایی خود با Les Bleus یک ضربه نقطه ای به ثمر رساند، اما در شش دقیقه مانده به پایان بازی دیگر را اسکی کرد و آنها 2-1 شکست خوردند.

کونته گفت: “راستش من نگران او نیستم. او را در این دو روز با ما خیلی خوب دیدم.

ما در مورد یک مهاجم در کلاس جهانی صحبت می کنیم.

 

هری کین که برنده کفش طلای جام جهانی 2018 شد، در این تورنمنت قطر دو گل به ثمر رساند.

کین که برنده کفش طلای جام جهانی
]کین که برنده کفش طلای جام جهانی

 

آنتونیو کونته درباره هری کین اضافه کرد: “در فوتبال، شما می توانید لحظات هیجان انگیزی داشته باشید .

کونته بخشی از تیم ایتالیا بود که در فینال 1994 در ضربات پنالتی به برزیل باخت، اگرچه در این بازی بازی نکرد.

او گفت: «زمانی که بازیکن بودم، هرگز پنالتی را از دست ندادم، زیرا ضربه ای نزدم. “هرگز، زیرا من در آن یک فاجعه واقعی بودم. اما با یک پنالتی در جام جهانی مقابل برزیل شکست خوردم و شما در این لحظه زندگی می کنید. شما واقعا ناامید هستید.

مطمئناً در اولین دوره غمگین هستید، اما بعد می دانید که باید ادامه دهید.

کونته تایید کرد که ریچارلیسون، مهاجم همکار کین اسپرز، به دلیل مصدومیت همسترینگ که در باخت برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مقابل کرواسی متحمل شد، سه تا چهار هفته دیگر از میادین دور خواهد بود.

کونته گفت: “آنچه می توانم به شما بگویم این است که از کار کردن در اینجا بسیار خوشحالم و رابطه بسیار خوبی با باشگاه دارم.” ما هر روز صحبت می کنیم و در هر شرایطی سعی می کنیم بهترین راه حل را پیدا کنیم.

ما شش ماه فرصت داریم تا با هم بمانیم تا از شرایط لذت ببریم و سپس بهترین راه حل را پیدا خواهیم کرد. اما من اینجا واقعا خوشحالم. این برای من بسیار بسیار مهم است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
24 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *