آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی

آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی 2022 ، خانم رئیس جمهور پیشین کرواسی که علاقه و تعصب زیادی به کشور خودش دارد. او که تماشاگر ویژه بازی مراکش کرواسی بود. آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی 2022 بسیار جالب توجه بود.

به گزارش سایت “ورزشی” تیم کرواسی در رقابت های رده بندی در مقابل تیم مراکش قرار گرفتند. در جام جهانی 2022 امسال کرواسی و مراکش دو تیم فوق العاده ای بودند که توانستند تا یک چهارم نهایی صعود کنند. مراکش در این مسابقه با نتیجه دو صفر در برابر کرواسی کشت خوردند. کرواسی در این مسابقه به مدال سومی یا برنزی رسید. رئیس جمهور سابق تیم ملی کرواسی نیز همانند دفعات قبلی در ورزشگاه حضور داشت و این بازی را از نزدیک تماشا می کرد.

رئیس جمهور کرواسی برای تیم ملی کشورش آواز خواند

خانم گرابار کیتارویچ همیشه پشت تیم ملی کشورش بود. گرابار همانند روزهایی که رئیس جمهور کرواسی بود نیز در جام قطر حضور پیدا کرد. او به عنوان یک هوادار کاملا واقعی در ورزشگاه خلیفه حضور داشت و بازی مراکش کرواسی را مشاهده می کرد. او با لباس سفید و شال قرمز و سفید شطرنجی با شمایل پرچم کرواسی حضور داشت. رئیس جمهور پیشین کرواسی پرچم بزرگی از کرواسی را در اختیار داشت و خاطرات فینال دوره قبلی را دوباره برای هواداران زنده کرد.

آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی
آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی

آواز خانم گرابار کیتارویچ در جام جهانی 2022

بازی مراکش کرواسی یک میهمان ویژه داشت که سوژه کارگردان این مسابقه فوتبال در رقابت های جام جهانی شد. بازی کرواسی با رئیس جمهور پیشین خودش برگزار شد و ایشان به طور مستقیم در ورزشگاه حضور پیدا کرد و تیم کشورش را تشویق می کرد. کارگردان نیز بارها کیتاروویچ را نشان می داد و دوربین بر روی صورت او زوم شد. او با شدت زیادی مشغول تشویق بازیکنان بود. رئیس جمهور سابق کرواسی طرفدار دو آتیشه فوتبال کشورش است. اصلا فرقی به حالش نمی کند که رئیس جمهور باشد یا در آن شغل قبلی خودش نباشد.

سپس بعد از سوت زدن داور و پایان بازی او دو عکس از بازی با مراکش منتشر کرد. در یکی از بخش ها معروف ترین آهنگ هوادارهای کروات ها را برای آنها توضیح و شرح داد. در بخشی از متن منتشر شود توسط ایشان نوشته که : کرواسی تو تنها دارایی من در زندگی هستی و خیلی ارزشمندی / بگذار اشکی بریزم من واقعا تورا دوست دارد. … کرواسی امشب، شب جشن ماست…

آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی 2022
آواز رئیس جمهور کرواسی در جام جهانی 2022
آواز خانم گرابار کیتارویچ برای کرواسی
آواز خانم گرابار کیتارویچ برای کرواسی

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *