آیا مسی به بارسلونا باز می گردد

مسی پیشنهاد تمدید قرارداد PSG را رد کرد و ممکن است به بارسلونا بازگردد. او در سال 2021 بلوگرانا را ترک کرد.

از مشکل با پاریس سن ژرمن تا بازگشت مسی به بارسلونا

همه چیز نشان می داد که لیونل مسی قرارداد خود را با پاری سن ژرمن پس از تابستان 2023 تمدید خواهد کرد. با این حال، کاپیتان آرژانتین ظاهراً تمایلی به ماندن در قهرمان لیگ 1 ندارد

مسی در سال 2021 بارسلونا را ترک کرد. او با انتقالی آزاد به پاریس سن ژرمن پیوست تا دوباره به هم تیمی سابق خود، نیمار بپیوندد.

به گفته جرارد رومرو، روزنامه نگار اسپانیایی، مهاجم آرژانتینی در مورد تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن تردید دارد. او همچنان در حال بررسی گزینه های خود است. گته می شود تعداد بسیار زیادی از باشگاه های دنیا پیشنهاد خود را ارائه کرده اند.

رومرو فاش کرد: از امروز، قصد لئو مسی تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن و در نتیجه تمدید قراردادش با این تیم مستقر در پاریس نیست.

پیروزی در جام جهانی قطر طرز تفکر او را تغییر داده است. او برای آینده نزدیک به چیزهای دیگر ارزش می دهد.

قهرمانی در جام جهانی کلید تصمیم مسی است

به نظر می رسد قهرمانی در جام جهانی قطر دلیل تغییر ذهنیت مسی بوده است. در حالی که تنها هدف شغلی و حرفه ای نهایی او به دست آمده است، ستاره آرژانتینی دیگر برای جنبه ورزشی آنقدر ارزش قائل نمی شود. اکنون عوامل دیگر را در نظر می گیرد.

هنگامی که او به شاهکار قهرمانی جام جهانی دست یافت، کسب عناوین بیشتر در فرانسه یا حتی یک لیگ قهرمانان دیگر انگیزه کافی برای او ایجاد نمی کند. به علاوه از زمان پیوستن او به پاریس سن ژرمن، حواشی زیادی برای او ایجاد شده است. از طرفی مسی رابطه ی خوبی با هواداران پاریس سن ژرمن ندارد. سال گذشته او در ورزشگاه هو شد، موضوعی که برای او ناآشنا بود. از سویی با شکست دادن فرانسه در فینال جام جهانی، این موضوع کمی تشدید شده است.

باشگاه پاریسی همچنین اجازه ی جشن گرفتن مسی با جام قهرمانی در پارک دو پرنس را صادر نکرد. تا بدین ترتیب باعث ناراحتی بیشتر کاپیتان آرژانتین بشود. همه ی این ها، بازگشت مسی به بارسلونا را محتمل تر کرده است.

مسی تصمیم خود را تغییر داد و پاریس سن ژرمن را ترک کرد

اگرچه در هفته‌های اخیر همه چیز حاکی از آن بود که مسی قصد دارد با ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن برای ماندن در پاریس به توافق برسد، اما اوضاع تغییری اساسی پیدا کرده است. لازم به ذکر است که قرارداد او 30 ژوئن به پایان می رسد.

آیا مسی به بارسلونا باز می گردد؟

اکنون بارسلونا به عنوان نامزد اصلی جذب مسی در نظر گرفته می شود. رومرو خاطرنشان کرد که آرژانتینی برای چیزهای دیگری ارزش قائل است و این بدان معناست که او می‌تواند با بازگشت به باشگاه و خانه‌اش برای سال ‌ها موافقت کند.

با این حال، یکی از شرایطی که باید برای بازگشت او فراهم شود، این است که مسی بخش زیادی از دستمزد خود را کنار بگذارد تا با شرایط فعلی تیم کاتالانی و دستمزد آنها سازگار شود.

باشگاه های دیگری مانند اینتر میامی، نیوولز اولد بویز و حتی الهلال نیز علاقه مند به جذب این ستاره 35 ساله هستند.

همچنین بخوانید: اطلاعاتی درباره ی شهر بارسلونا

Pooria
24 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *