یان سومر

اخبار نقل و انتقالات بایرن مونیخ را در این مقاله ارائه کرده ایم. با نزدیک شدن بیشتر و بیشتر به پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی و به ویژه تغییرات اساسی ارزش بازیکنان پس از جام جهانی قطر، بایرن مونیخ نیز از فعالیت هایی برای ورود و خروج برخی از بازیکنان خبر می دهد. در ادامه به تازه ترین خبرهای مرتبط با این باشگاه می پردازیم. برای جدیدترین اخبار نقل و انتقالات اروپایی، برچسب نقل و انتقالات اروپا در سایت ورزشی را دنبال کنید.

اخبار نقل و انتقالات بایرن مونیخ |بایرن مونیخ به دنبال جذب عثمان دمبله

به گزارش ال ناسیونال، بایرن مونیخ در نظر دارد تابستان آینده عثمان دمبله، وینگر فرانسه و بارسلونا را جذب کند.

دمبله فصل آینده با مبلغ 50 میلیون یورو در دسترس خواهد بود. این مبلغ، بند آزادسازی در قرارداد او در فصل جاری و پس از تمدید با بارسلونا درج شده است.

آنها سالهاست که به جذب دمبله علاقه نشان داده است. اما به دلیل محدودیت های مالی نتوانست او را به خدمت بگیرد. گفته می شود که آنها فکر می کنند 50 میلیون یورو برای او مبلغ منطقی است و حاضرند این مبلغ را پرداخت کنند.

عثمان دمبله
بایرن مونیخ می تواند عثمان دمبله را به آلیانز بیاورد

آث میلان به دنبال جذب سابیتزر

طبق گزارش CalcioMercato، میلان علاقه خود را به مارسل سابیتزر، هافبک بایرن مونیخ، که ممکن است باشگاه را به زودی ترک کننده، نشان داده است.

سابیتزر مطابق انتظاراتی که بایرن مونیخ از او داشت عمل نکرده است. با توجه به اینکه کنراد لایمر، هافبک سابق لایپزیش  در آستانه پیوستن به باواریایی ها قرار دارد، شاید سابیتزر برای ایجاد فضای خالی در تیم، فروخته شود.

گزارش ها حاکی از آن است که میلان او را به عنوان جایگزینی برای اسماعیل بناسر می بیند که قراردادش در پایان فصل آینده به پایان می رسد و به دنبال باشگاه دیگری می گردد.

حتما بخوانید: اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس | هر آنچه باید بدانید

مالک آتلانتا: اسکالوینی را به بایرن مونیخ نمی دهیم

بایرن مونیخ، جورجیو اسکالوینی، بازیکن جوان آتالانتا را مدتی زیر نظر داشت. اما به گفته آنتونیو پرکاسی، رئیس آتالانتا، این بازیکن 19 ساله فروشی نیست.

پرکاسی: “مطمئناً اکنون او را نمی‌فروشیم. اسکالوینی محصول شماره یک آکادمی ماست. بنابراین او را به این راحتی ها نمی فروشیم.”

بایرن مونیخ فکر نمی‌کند بتواند هری کین را جذب کند

باوارایی ها هنوز هم علاقه زیادی به جذب هری کین دارند و یکی از اهداف اصلی آنها در نقل و انتقالات است.

با این حال، طبق گفته هانیگشتاین از اتلتیک،  آنطور که به نظر می رسد، این معامله چندان محتمل نیست.

هری کین
بایرن مونیخ به جذب هری کین چندان خوش بین نیست

حتما بخوانید: تازه ترین اخبار نقل و انتقالات اروپا | کدام بازیکن ها هدف اصلی باشگاه‌ها هستند؟

جذب امیلیانو مارتینز منتفی شد

فابریتزیو رومانو گزارش داده است که باوارایی ها از تلاش برای به خدمت گرفتن امیلیانو مارتینز، قهرمان آرژانتینی جام جهانی عقب نشینی کرده اند. دروازه بان آلبی سلسته با وجود شایعات قبلی، در حال حاضر در استون ویلا خواهد ماند. غول باواریایی در حال حاضر یان سامر و الکساندر نوبل را برای انتقال احتمالی به آلیانز هدف قرار داده است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *