آیا ماشاریپوف از النصر استعفا داد؟

استعفای ماشاریپوف از النصر حقیقت دارد؟ مدتی است خب استعفا دادن جلال الدین ماشاریپوف در رسانه ها به گوش می رسد. طبق گفته های رسانه ها دلیل استفعای او این است که مجبور شده است شماره پیراهنش را عوض کند. و شماره پیراهن 7 را به رونالدو که به تازگی به این تیم پیوسته است واگذار کند.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

استعفای ماشاریپوف از النصر حقیقت دارد؟

با سایت ورزشی تا آخر این مقاله همراه باشید تا این خبر را بررسی کنیم که آیا این خبر دروغ است یا حقیقت.

جلال الدین مشاریپوف متولد شده در تاریخ 1 سپتامبر سال 1993 با اصالت ازبکستانی که برای تیم النصر عربستان و تیم ملی کشور ازبکستان بازی می کند. او به دریبل حرفه ای هایش و خلق شانس شهرت دارد.

طبق گزارش ورزشی- جمعه شب اتفاقی عجیب افتاد. کریستایانو رونالدو در انتقالی بسیار عجیب و تاریخی برای فوتبال آسیا، با قراردادی دو ساله با درآمد نجومی و امتیازات عالی در کشور عربستان به تیم النصر عربستان پیوست. او دنیای فوتبال را در شوکی بزرگ فرو برد. پیوستن او به تیم النصر عربستان، باعث شد طرفداران این تیم فوتبالی، در حال حاضر خوشحال ترین تیم در دنیای فوتبال باشند.

آیا ماشاریپوف از النصر استعفا داد؟
آیا ماشاریپوف از النصر استعفا داد؟

حواشی استعفای ماشاریپوف از النصر

قطعا یک چیز بعد از این پیوستن رونالدو به این تیم مشخص است، شماره پیراهن او. این را همه می دانند رونالدو باید شماره 7 این تیم باشد. و فقط پیراهن شماره 7 را بر تن خواهد کرد. اما مشکلی که وجود داشت و همین مشکل باعث بوجود آمدن حواشی استعفای ماشاریپوف از النصر شد. چون ماشاریپوف قبل از رونالدو شماره 7 را بر تن داشت و با همان بازی می کرد.

تا همین چند ساعت پیش اگه به رسانه های فضای مجازی مراجعه می کردید. خبر هایی از جدایی ماشاریپوف از النصر و فسخ قرارداد یک طرفه او پیچیده بود.

البته این خبر در حد یک شایعه ای بیش نبود. یکی از نزدیکان ماشاریپوف اینطور درباره فسخ قرارداد یک طرفه او اینطور توضیح داد: این موضوع صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست. قرارداد ماشاریپوف با تیم النصر عربستان سعودی فسخ نشده. و او با شماره 77 در تمرینات این باشگاه و بازی های تیم حاضر است و خواهد بود.

علاوه بر آن اگه به تصاویری که باشگاه النصر از تمرین امروز خودش منتشر کرده. سر بزنیم متوجه خواهیم شد که ماشاریپوف در تمرینات این تیم حضور دارد. و همین عکس این شایعه را تکذیب می کند.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *