استون ویلا 2-1 لیدز

ویلا پارک در حالی که استون ویلا برای شکست لیدز یونایتد تلاش می کند. گل های لئون بیلی و امی بوئندیا باعث شد تا ویلا با چلسی به تساوی برسد. شاگردان جسی مارش در 7 بازی در تمامی رقابت ها بدون برد هستند.

استون ویلا پس از شکست خود در جام حذفی مقابل استیونیج با برتری 2-1 خانگی مقابل لیدز یونایتد در حالی که فشار بر جسی مارش افزایش یافته بود، بازگشت.

گل زودهنگام لئون بیلی در وقت استراحت باعث شد تیم اونای امری در ویلا پارک برتری پیدا کند و میزبان مجبور شد فشار سنگین لیدز را تحمل کند تا اینکه امیلیانو بوئندیا در نیمه دوم پس از کار خوب بیشتر بیلی – و بررسی VAR – برتری خود را دو برابر کند.

لیدز فرصت هایی داشت، مارش بعداً از آن به عنوان “کامل ترین عملکرد” از زمان ورودش یاد کرد. رودریگو یک شوت توسط اولین بازیکن الکس مورنو از خط خارج شد و یک ضربه دیگر به دلیل آفساید مردود اعلام شد، در حالی که امیلیانو مارتینز یک مهار تماشایی از جک هریسون انجام داد. پاتریک بامفورد سرانجام پس از کار درخشان ویلفرد گنونتو، یکی را عقب کشید.

اما قرار نبود ضربه‌ای که ویلا در برابر حریفان لیگ دو در بازی قبلی خود متحمل شد، تکرار شود. شاگردان امری توانستند چهارمین پیروزی را در شش بازی لیگ برتر تحت هدایت او به دست آورند و با چلسی در امتیاز قرار بگیرند.

وضعیت لیدز خطرناک تر است. اگرچه این یک اجرای پرشور بود، اما یک اجرای ناقص نیز بود و بخش‌هایی از هواداران خارج از خانه شعار رفتن مارش را می‌دادند. آنها دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند و در هفت بازی در همه رقابت ها بدون برد هستند.

گل های لئون بیلی و امی بوئندیا بر جسی مارش فشار می آورد
گل های لئون بیلی و امی بوئندیا بر جسی مارش فشار می آورد

چگونه ویلا آن را مقابل لیدز برد

لیدز درخشان شروع کرد اما در عرض سه دقیقه در ضدحمله با بازی دقیق ویا مجازات شد. اشلی یانگ قبل از اینکه بوباکار کامارا در کانال سمت راست بیلی را تغذیه کند، پاس سمت راست را انتخاب کرد که به طرز فوق العاده ای در گوشه کناری به پایان رسید.

هولت اند آن را دوست داشت اما در باقی مانده نیمه، توپ کمی را در انتهای زمین دید. چیزهای زیادی در مورد لیدز وجود دارد که انرژی آنها در ویلا به وجود آمده است، زیرا تیم میزبان سعی کرد – و اغلب شکست خورد – از عقب بازی کند. اما آنها خیلی اسراف کردند.

مورنو، به عنوان یک تعویض اولیه برای لوکاس دیگن مصدوم، به خوبی توانست توپ را از خط خارج کند، اما رودریگو ممکن بود بهتر از این کار کند. هریسون از فاصله نزدیک یک موقعیت ساده تر به نظر می رسید اما دید که تلاش او به طرز قابل توجهی توسط دروازه بان آرژانتین به بیرون رفت.

آنها در نیمه دوم تنبیه شدند و این بیلی بود که دوباره معمار بود، با پرش به داخل و شلیک ضربه ای که برای ایلان مسلیر خیلی داغ بود. بوئندیا از موقعیتی به ظاهر آفساید برای او سر تکان داد اما بازی های تکراری خلاف این را ثابت کرد.

استون ویلا برای شکست لیدز یونایتد تلاش می کند
استون ویلا برای شکست لیدز یونایتد تلاش می کند

اخبار تیم

اونای امری با استقبال از جاکوب رمزی به جای متی کش مصدوم، یک تغییر در تیم استون ویلا ایجاد کرد که آخرین بار در لیگ برتر با وولوز مساوی کرد.

همچنین تنها یک تغییر برای لیدز یونایتد رخ داد. با مصدومیت کریسنسیو سامرویل در جام حذفی، جک هریسون جای او را در ترکیب اصلی گرفت.

در آن زمان بود که شعارهای خفه شده برای رفتن مارش آغاز شد اما لیدز به فشار دادن ادامه داد و به لطف گنونتو یکی را عقب کشید. وینگر جوان به نظر یک استعداد جدی است، اما او همچنین در راه اندازی جانشین بامفورد – از طریق جو گلهارت – خونسردی داشت تا بازی را به حالت تعادل برگرداند.

این یک پایان عصبی بود و ویلا نتوانست آن را در ضدحمله تمام کند. در نهایت، کنترل ویلا بر هرج و مرج لیدز پیروز شد، اما نزدیک بود. مارش احساس ناراحتی خواهد کرد. امری کسی است که حق دارد نسبت به آینده خوشبین تر باشد.

Pooria
14 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *