فراموشی امباپه از همبازی بودن با لیونل مسی

امباپه همبازی لیونل مسی را فراموشی کرد و کلا یادش رفت که لئو مسی در تیم باشگاهی او توپ می زند. کریس رونالدو نیز پس از حذف تیم ملی کشورش با حمایت زیادی از سمت فوتبالیست ها روبرو شده است.

به گزارش سایت ورزشی، رونالدو پس از حذف تیم ملی پرتغال در برابر مراکش در رقابت های جام قطر یک پیام احساسی انتشار داد و به سوی هوادارانش گفت: ” من برای این رویا جنگیدم و تلاش زیادی کردم.”

لحظات سخت رونالدو بعد از حذف تیم پرتغال

CR7 بعد از حذف تیم ملی کشورش با چشمانی گریان به سوی رختکن رفت و در تونل صحنه های غم انگیزی را رقم زد. دوربین های فیلمبرداری کریس را در زمان خروج از زمین چمن دنبال کردند که او به شدت بعد از حذف تیم ملی کشورش گریه می کرد. این تصویر یکی از تلخ ترین تصاویر جام جهانی قطر بود.

او یک پیغام انتشار داد که مورد توجه اشخاص زیادی قرار گرفت و افراد زیادی از جمله لبرون جیمز به پست ایسنتای او واکنش نشان دادند. یکی از ستاره های مشهور دنیا بنام کیلیان امباپه نیز به این پیام رونالدو واکنش نشان داد.

واکنش امباپه به پست اینستاگرامی کریس رونالدو
امباپه و کریس رونالدو در اینستاگرام

امباپه همبازی باشگاهی لیونل مسی

الگوی امباپه رونالدو، او در کودکی عاشق کریس رونالدو بوده و حتی از تصاویرش در اتاق خود استفاده نموده است.

کیلیان در واکنش به پست اینستاگرامی کریس رونالدو از شکلک های تاج پادشاه، تشکر و تصویر یک بز به عنوان بزرگترین فوتبالیست تمام دوران استفاده کرد.

کریس رونالدو بعد از حذف تیم ملی پرتغال
کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو

 

واکنش ها به درج کامنت امباپه زیر پست کریس رونالدو

بعد از قرار دادن یک پست اینستاگرامی توسط کریس رونالدو توانست واکنش های زیادی را برانگیزد. رونالدو با 19 میلیون فالور جزو برترین پیج های پرطرفدار اینستاگرامی است.

یکی از واکنش های مهم در پیج او، واکنش امباپه به این پست اینستاگرامی است. برخی از کاربران می گویند که امباپه فراموش کرده که با مسی در PSG همبازی است. برخی دیگر از کاربران نیز می گویند که مسی با این حرکت کیلیان خوشحال نخواهد شد. امباپه و مسی

واکنش های افراد به درج کامنت امباپه

واکنش امباپه نیز به رونالدو توسط طرفدران آنها مورد تمجید قرار گرفت. کیلیان در زیر پست رونالدو کامنتی با ایموجی قرار داد که لایک های زیادی گرفت.

از واکنش های جنجالی رونالدو می توانیم به اظهار نظر پله اشاره کنیم که برای کریس نوشت: ” به دلیل تمامی خنده هایی که بر روی صورت ما پدید آوردی ممنونم ازت دوست خوبم”. لبرون جیمز و وینیسیوس جونیور نیز جزو ستاره هایی فوتبالی بودند که از کریس حمایت نموده اند. در پایان امباپه همبازی خودش لیونل مسی را فراموشی کرد و قطعا مسی از اینکار او دلگیر خواهد شد.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *