انتقادات از عثمان دمبله بازیکن تیم ملی فرانسه بعد از فینال جام جهانی را با هم بخوانیم. ESPN می گوید: کیفیت بازی عثمان دمبله بازیکن تیم ملی فرانسه در بازی پایانی جام، افتضاح ترین نمایش بوده است.

تحلیل شبکه آمریکایی ای اس پی ان

این شبکه نظرات جالب و مثبتی درباره عثمان دمبله بازیکن تیم ملی فرانسه و بارسلونا اسپانیا ندارد. هافبک هجومی 25 ساله بارسلونا در نیمه نخست فینال جام جهانی که از بازیکنان هجومی تیم فرانسه بود با حرکتی انتقاد آمیز، مرتکب خطای پنالتی بر روی دیماریا شد.

عثمان دمبله، همراه با اولیویه ژیرو در بازی فینال جام جهانی در دقایق پایانی نیمه اول از سوی تصمیم دیدیه دشان تعویض شدند. شیلد کمپ، از کارشناسان و تحلیلگران شبکه آمریکایی ای اس پی ان درباره دمبله می گوید: این بازیکن دیوانه ترین و بدترین بازیکن تاریخ ادوار جام جهانی است که به میدان می رود.

عملکرد و نمایش عثمان دمبله در بازی فینال جام جهانی 2022 قطر در مقابل آرژانتین، انتقادات زیادی را به دنبال داشت. به عنوان مثال، روزنامه آر ام سی در یادداشت مربوط به بازیکنان در جام جهانی قطر، به کیفیت عثمان دمبله هافبک تیم فرانسه در 40 دقیقه حضورش در فینال نمره 2 را داد.

ژیرو و دمبله روی نیمکت پس از تعویض
ژیرو و دمبله روی نیمکت پس از تعویض

گزارش روزنامه معروف فرانسوی اکیپ

اما در اقدامی عجیب نشریه معروف فرانسوی اکیپ به بازیکن شماره 11 تیم فرانسه نمره ای تعلق نداد و او را افتضاح دانست.

اکیپ در گزارشی نوشت، 40 دقیقه حضور در میدان فوتبال، ارزش نمره دادن را ندارد. در شبکه ای اس پی ان نیز درباره نحوه عملکرد مهاجم کناری فرانسه صحبت هایی شده است و سوال هایی مطرح شده است. آیا این بدترین عملکرد یک بازیکن فوتبال در تاریخ جام جهانی بوده است؟

شیلد کمپ می گوید: دمبله بد ترین بازیکن مسابقات این دوره جام جهانی بود. عثمان، روانی ترین بازیکن تاریخ فوتبال است که به میدان رفته است.

لحظه تعویض عثمان دمبله
لحظه تعویض عثمان دمبله

تحلیل کنت پرز درباره عثمان دمبله

کنت پرز، کارشناس مطرح شبکه ای اس پی ان با همکارش موافق و می گوید که بازی کردن دمبله بازیکن بارسا یا جز بهترین های جهان است یا جز بازیکنان درجه چهارم جهان است. کنت پرز، کارشناس دانمارکی در ادامه گفت که از تماشای بازی آخر جام جهانی لذت کافی را برده است و آن را جز تماشایی ترین بازی جام جهانی باید ثبت کنند.

لحظه خطای پنالتی روی دیماریا
لحظه خطای پنالتی روی دیماریا

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *