انگلیس با پیروزی 3-0 در مرحله یک هشتم نهایی سنگال را شکست داد

گزارش بازی در حالی که انگلیس با پیروزی 3-0 در مرحله یک هشتم نهایی سنگال را شکست داد. گل های نیمه اول جردن هندرسون و هری کین سه شیر را در راه خود قرار دادند. بوکایو ساکا در نهایت یک شب راحت برای انگلستان را به پایان رساند. پیروزی یک مسابقه بزرگ در مرحله یک چهارم نهایی را با فرانسه رقم زد.

انگلیس پس از شکست دادن سنگال با پیروزی 3-0 در مرحله یک هشتم نهایی، یک تقابل بزرگ در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با فرانسه مدافع عنوان قهرمانی برگزار کرد.

پس از شروعی ضعیف در ورزشگاه آل بیت انگلیس در دقیقه 39 زمانی که جود بلینگهام به طرز درخشانی جردن هندرسون را برای اولین بار آماده کرد، جان گرفت.

برای تیم گرت ساوتگیت درست قبل از تعطیلات زمانی که بلینگهام یک ضد ویرانگر انگلیس را آغاز کرد که توسط هری کین برای اولین گل خود در مسابقات به پایان رسید، بهتر شد.

حضور این تیم در یک هشتم نهایی پس از استراحت ادامه یافت. زیرا بوکایو ساکا با یک پایان ماهرانه برای تبدیل شدن به سانتر فیل فودن، فراخوانی خود به ترکیب اصلی را توجیه کرد.

این منجر به پایان بسیار راحت بازی برای انگلیس شد زیرا ساوتگیت تعویض های زیادی انجام داد زیرا او قصد دارد تیمش را برای آنچه در پیش است تازه نگه دارد.

این مسابقه روز شنبه با فرانسه مسابقه جذابی را در مرحله یک هشتم پایانی برگزار می کند. این از عملکرد بالینی کیلیان امباپه الهام گرفته شده است زیرا دوبل او به پیروزی 3-1 آنها در برابر لهستان کمک کرد.

لحظات مهم بازی

  1. دقیقه 23: سار اولین فرصت بازی را از بالای تیر افقی به دست آورد.
  2. دقیقه 32: پیکفورد به کمک انگلیس آمد و با یک بلوک فوق العاده دیا را رد کرد.
  3. دقیقه 39: پاس مربعی بلینگهام، هندرسون را برای گل اول انگلیس آماده کرد.
  4. دقیقه 3+45: با پایان دادن به ضدحمله هیجان‌انگیز انگلیس توسط کین برتری دو برابر شد.
  5. دقیقه 57: انگلیس برتری خود را افزایش داد زیرا ساکا ارسال عالی فودن را به خانه برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *