اولین گل کریس رونالدو در عربستان

اولین گل کریس رونالدو در عربستان ، کریس رونالدو بازیکن افسانه ای دنیای فوتبال که در سال 2023 با رقم سنگین به باشگاه ثروتمند النصر عربستان سعودی پیوست. او در چند بازی اول به خوبی نتوانست در ترکیب تیم ظاهر شود و گلی به ثمر برساند. اما در بازی دیشب اولین گل خودش را بلاخره به ثمر رساند.

 

اولین گل کریس رونالدو بدون خوشحالی و شادی همیشگی اش

کریس رونالدو بازیکن ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه النصر سعودی که بلاخره طلسم گل نزدن خودش را در این باشگاه شکست. دیشب اولین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. به گزارش سایت ورزشی یک بازی جذاب و پرحاشیه بین الفتح و النصر برگزار شد. که این مسابقه با برتری 2-1 آبی پوش های الفتح دنبال می شد، تیم النصر بعد از فشارهای زیادی که انجام داد بلاخره با گل از روی نقطه پنالتی کریس رونالدو توانست بازی را مساوی کند. این پنالتی که با خطای مدافع الفتح بر روی جلال الدین ماشاریپوف انجام شد.

رونالدو این پنالتی را در دقیقه 92 زد و دروازه حریف را توانست باز کند. در واقع اولین گل کریستیانو در لیگ عربستان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. بعد از به ثمر رساندن این گل، cr7 توپ را از درون دروازه بدون شادی و خوشحالی همیشگی اش به سرعت به میان زمین آورد تا اولین گل خود را در لیگ عربستان با این حرکات انجام دهد.

اولین گل کریس رونالدو بدون خوشحالی و شادی همیشگی اش

جراحی های زیبایی رونالدو

 

ستاره پرتغالی النصر بلاخره گل زد!

اولین گل کریس رونالدو در عربستان بلاخره اتفاق افتاد. او که فوتبالش را در سال 2022 به صورت فراز و نشیب زیادی انجام داد. بعد از این گل خوشحالی زیادی نکرد و بعد از ثبت اولین گل خودش در لیگ عربستان تلاش کرد تا دوباره موقعیت های بیشتری بدست بیاورد. ظاهرا با زدن این پنالتی روحیه گرفته بود. اما با شوت های محکم و بی دقت توپش از بالای دروازه به بیرون رفت و یکبار نیز توپ او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و مانع از گلزنی توپ رونالدو شد.

کریس رونالدو که حالا در یک شرایط خاص قرار دارد و می خواهد به همه دنیا بفهماند که فوتبالش تمام نشده است. در این مسابقه نیز در تلاش بود تا سومین گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند. النصر تالیسکا ستاره خودش را به دلیل انجام خطای خطرناک از دست داده بود و حالا در شرایط انتهای بازی نیز کاملا پیچیده دنبال می شد. کریستیانو در این بازی درگیری زیادی با مدافعان حریف انجام داد. حتی در یک صحنه نیز حرکت عجیبی بر روی تمارض بازیکن حریف انجام داد. مدافعی که می خواست نشان دهد کریس رونالدو بر روی او خطا کرد و با اصرار از روی زمین بلندش کرد و او را ایستاند. حالا در ادامه باید ببینیم که رونالدو در بازی های بعدی النصر چکار می کند؟ آیا موفق می شود گل های بیشتری را بزند و حتی آقای گل عربستان شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *