اولیویه ژیرو جانشین رونالدو در منچستریونایتد

اولیویه ژیرو جانشین رونالدو در منچستریونایتد می شود. گزارش برخی رسانه های اروپایی از اولیویه ژیرو، به عنوان گزینه جانشینی کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد یاد می شود و مدیران باشگاه شیاطین سرخ انگلیس قصد دارند تا ژیرو را در ماه اول سال جدید، به صورت قرضی از روسونری به خدمت بگیرند. مهاجم بلند قامت 36 ساله فرانسوی فعالیت های موفق در لیگ جزیره انگلیس داشته است.

پیراهن منچستریونایتد
پیراهن منچستریونایتد

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

او در تیم های آرسنال انگلیس و چلسی انگلیس عملکرد فوق العاده ای داشت و نظر مربی های هردو تیم را در دوران حضورش جلب کرد و در ترکیب فیکس به میدان می رفت. ژیرو بعد از پوشیدن پیراهن چلسی در تابستان 2021 میلادی راهی باشگاه میلان ایتالیا شد.

اولیویه ژیرو در پیراهن آرسنال
اولیویه ژیرو در پیراهن آرسنال

اولیویه ژیرو جانشین رونالدو در منچستریونایتد

در اولین سال حضورش اولیویه ژیرو، با لباس قرمز میلان ایتالیا، قهرمانی سری آ ایتالیا را بدست آورد و به کارنامه افتخارات باشگاهی خودش این جام را اضافه کرد. اما حالا اولیویه ژیرو، فوق ستاره فرانسوی، از مدت قراردادش 6 ماه مانده است.

اولیویه ژیرو با جام قهرمانی سری آ
اولیویه ژیرو با جام قهرمانی سری آ

الیویه ژیرو، حالا در سه راهی ام ال اس آمریکا و منچستریونایتد انگلیس و آث میلان گیر کرده است و تصمیم برای ادامه مسیر فوتبالی اش سخت شده است و باید با گذشت زمان دید که این مهاجم خوش استایل فرانسوی در آینده نزدیک چه باشگاهی را به عنوان مقصد قطعی خود انتخاب می کند.

به نظر می رسد باز هم ژیرو، اولویت خودش تیم فعلی اش، آث میلان است چون در این تیم مهاجم فیکس و اول تیم آقای استفانو پیولی است. و برترین گلزن تاریخ تیم ملی فرانسه منتظر دریافت تمدید قرارداد از طرف مدیران باشگاه ایتالیایی است.

در این حال مدیران باشگاه منچستریونایتد انگلیس امیدوارند که در نقل و انتقالات زمستانی اروپایی، اولیویه ژیرو را به صورت قرضی جانشین کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی کنند و با نمایش مورد قبول، قرارداد او را دائمی کنند. چند خبرنگار مطرح فوتبال اروپا که به باشگاه منچستریونایتد نزدیک هستند از علاقه شدید مدیران این تیم به مهاجم فرانسوی می گویند.

این علاقه جذب از سمت باشگاه منچستریونایتد زمانی که ژیرو در رقابت های جام جهانی 2022 به میزبانی قطر در ترکیب تیم ملی فرانسه حضور داشت، شکل گرفت و پس از بازگشت او به شهر میلان، خبرهایی به گوش خبرنگاران رسید.

البته تا به اکنون هنوز پیشنهادی از سوی باشگاه شیاطین سرخ به این بازیکن و باشگاه روسونری ارسال نشده است و توافقی صورت نگرفته است.

اولیویه ژیرو در پیراهن چلسی
اولیویه ژیرو در پیراهن چلسی

حتما بخوانید: بیوگرافی اولیویه ژیرو برترین گلزن تاریخ تیم ملی فرانسه

رسانه های آمریکایی

چند رسانه آمریکایی ادعا می کنند که الیویه ژیرو، منتظر است. تا قراردادش با باشگاه میلان ایتالیا به پایان برسد. و به تیم ام ال اس آمریکا بپیوندد. البته این رسانه ها گفته اند که ژیرو، پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه میلان را رد کرده است. و علاقه به ادامه حضور فوتبالی اش در آمریکا دارد.

باشگاه MLS آمریکا
باشگاه MLS آمریکا

در همین حال باشگاه منچستریونایتد برای جانشینی کریس رونالدو و پس از جدایی او، به دنبال مهاجم تمام کننده است. و با توجه به هزینه سنگین 250 میلیون پوندی در تابستان گذشته، دست و بال بسته ای برای راضی کردن اولیویه ژیرو دارد. تیم هایی که ژیرو در آنها حضور داشته است. از این قرار است: مون پلیه فرانسه و آرسنال انگلیس و چلسی انگلیس.

اولیویه ژیرو در پیراهن تیم ملی فرانسه
اولیویه ژیرو در پیراهن تیم ملی فرانسه

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *