کمک آرمان رمضانی به استقلال

بازگشت آرمان رمضانی به استقلال – این بازیکن قهرمانی مخفی برای تیم فوتبال استقلال، او بیشتر مواقع در لحظات حساس به کمک تیم استقلال آمده است.

تیم فوتبالی استقلال در حالی که دیشب موفق شد. نتیجه بازی با صنعت نفت آبادان را به نتیجه یک بر صفر به نفع خودش برساند. توانست تیم اش را با رقیب سنتی اش هم امتیاز کند. که آرمان رضایی هم در کسب این سه امتیاز نقش مهمی داشت. او در بیشتر مواقع مانند یک قهرمان برای تیم استقلال میماند. و در بیشتر مواقع حساس به تیم اش کمک کرده است.

تفکرات ساپینتو که با آغاز نیمه دوم این بازی میل هجومی بیشتری گرفته بود تا دقیقه 77 راه به جایی نبرد. در آن لحظه، آرمان رمضانی که به تازگی از مصدومیت برگشته، وارد زمین شد. تا نقشی محوری در پیروزی حیاتی تیمش ایفا کند.

آرمان توانست در کمتر از 10 دقیقه حضور در بازی استقلال پنالتی گرفت. تا در رساندن تیم آبی ها به صدر جدول اثر مستقیم داشته باشد. البته این برای اولین بار نیست که رمضانی به داد تیمش میرسد. او پیش از این نیز ثابت کرده در موقعیت های حساس، نقش اول در پیروزی استقلال دارد.

او شب گذشته نیز در حالی که مسیر تیم ساپینتو برای پیروزی گره خورده بود. با گرفتن پنالتی در دقایق آخر بازی، یک برد مهم برای استقلالی‌ها به ارمغان آورد. بردی که به احتمال زیاد در پایان فصل مشخص خواهد شد.

بازگشت آرمان رمضانی به استقلال

درست در دقیقه هشتاد و دو دقیقه این بازی بود که آرمان رمضانی که بعد از مدت ها دوری از ترکیب استقلال به دلیل مصدومیت جسمی، توانست فصرت حضور در زمین را پیدا کند. با قرار گرفتن در موقعیت ریباند، برای گل زدن توپ بلوکه شده شهباز زاده اقدام کرد. که با خطای واضح مدافع صنعت نفت سرنگون شد.

گفتنی است کوین یامگا با گل کردن این پنالتی و ثبت چهارمین گل خود در این فصل، شب فوق‌العاده آرمان رمضانی را هم تکمیل کرد. تا تلاش این بازیکن در گرفتن پنالتی به بار بنشیند.

پیوستن او به استقلال

آرمان رمضانی پس از فسخ قراردادش با پرسپولیس، در تاریخ 23 اسفند سال 1399 با عقد قراردادی یک و نیم ساله به باشگاه استقلال پیوست.

آرمان سابقه زیادی در قهرمان بودن دارد و او حتی توانسته در بسیاری از بازی ها با بدست آوردن امتیاز برای تیم اش، کمک به صعود استقلال کند. برای نمونه او در بازی استقلال و پدیده او در ترکیب اصلی حضور داشت. و از راه دور فوق العادده زیبا باز هم استقلال را به گل رساند. و این گل هم 3 امتیاز به نفع استقلال توانست کسب کند.

بعد از 934 دقیقه نیمکت نشینی آرمان در فصل 1400-1401 در جام خذفی مقابل نود ارومیه، درست زمانی که تیم استقلال 1-0 از این تیم عقب بود او به زمین آمد. و در همان دقایق اولیه حضورش یک گل به ثمر رساند. و کمک کرد استقلال از باخت نجات پیدا کند و بازی را به پنالتی کشاند. در بازی بعد در مقابل پدیده در لیگ برتر هم او در ترکیب اصلی حضور داشت. و گل سوم تیمش را به نفع استقلال به ثمر رساند. او توسط هواداران تیم استقلال لقب زلاتان ایرانی را بدست آورده است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
26 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *