بازگشت کریستیانو به مادرید

بازگشت کریس رونالدو به مادرید ، رونالدو امروز در والدبباس «کمپ تمرینی رئال مادرید» تمرینات انفرادی انجام داده است. باشگاه رئال بهش این اجازه را داده است که تا هر وقت که cr7 بخواهد، میتواند از امکانات آنها برای تمرین استفاده کند. رونالدو تا پیدا کردن تیم جدید خودش، در مادرید حضور خواهد داشت.

او قصد داشت حضورش در کمپ تمرینی والدیباس پنهانی بماند. و برای همین هیچ دیداری با بازیکنان و کادر رئال نداشت.

پرز هم به رونالدو اعلام کرده است والدبباس خانه ی او است و در هر زمانی میتواند حضور داشته باشد.

گل ایتالیا در مورد بازگشت کریس رونالدو به مادرید نوشت

گل ایتالیا در این باره نوشته است:

کریستیانو رونالدو ستاره 37 ساله پرتغال که این روز ها بدون تیم می باشد. حاضر است برای بازگشت به جامع کهکشانی ها، حداقل دستمزد را دریافت کند. اما باشگاه رئال اعلام کرده است. که سن کریستیانو اصلی ترین دلیل برام عدم همکاری وی با باشکاه می باشد.

رونالدو که قبل از شروع جام جهانی 2022 قطر اعلام کرده بود که از منچستر یونایتد، جدا شده است. اکنون نیز بدون تیم می باشد.

رکوردشکنی های کریستین رونالدو

او تابستان ۲۰۰۹ با رقم رکوردشکن ۸۰ میلیون پوند منچستریونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد. و سه سال قبل بهترین گلزن تاریخ باشگاه لقب گرفت.

بعد از زدن ۳۴ گل در فصل اول حضورش در رئال مادرید، در هشت فصل بعدی رونالدو هر سال حداقل ۴۰ گل زد و در فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ تحت نظر مورینیو، به رکورد ۶۹ گل در تمامی مسابقات رسید. که بهترین آمار او در کل دوران حرفه ایش است. آخرین بازی رونالدو برای رئال مادرید، دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ بود. که با برتری رئال مادرید همراه شد. و او برای پنجمین بار (چهارمین بار با رئال مادرید) قهرمان اروپا شد.

از مجموع ۴۵۱ گل رونالدو برای رئال مادرید، ۳۱۱ گل در لالیگا رقم خورد و ۱۰۵ گل در لیگ قهرمانان، ۲۲ گل در جام حذفی اسپانیا و ۶ گل در جام باشگاه های جهان، ۴ گل در سوپر جام اسپانیا و ۲ گل در سوپر جام اروپا. رونالدو با زدن ۱۰۵ گل در لیگ قهرمانان با پیراهن رئال مادرید، توانست به صدر بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان برسد و البته اولین بازیکنی شود که برای یک باشگاه بیش از صد گل در لیگ قهرمانان می زند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا جذاب ترین انتقال زمستانی اتفاق خواهد افتاد یا خیر!

بازگشت او به پادشاه اروپا دیوانه کننده خواهد بود.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
15 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *