بازیکنانی که در میدان فوتبال جان دادند 

همواره فوتبال یکی از پر طرفدار ترین رشته های ورزشی بوده است.

تا پایان این مقاله با سایت ورزشی همراه باشید.

بازیکنانی که در میدان فوتبال جان دادند

این رشته ورزشی به دلیل حساسیت وحشتناکش در بین هواداران فوتبالی علی رغم اینکه در میان هواداران، افراد زیاده بوده اند از شدت استرس جان خود را از دست داده اند، در زمین فوتبال هم بازیکنان زیاده بوده اند که جان خود را از شدت استرس و عوامل مختلف از دست داده اند.

در این گزارش فهرستی از ۵ بازیکنی که در جریان بازی فوتبال یا پس از بازی در نتیجه جراحات وارده جان باخته اند، ارائه شده است.

 

پیرماریو موروسینی

بازیکنانی که در میدان فوتبال جان دادند 
پیرماریو موروسینی

موروسینی بازیکن ایتالیایی روز ۱۴ آوریل ۲۰۱۲ در میانه بازی بین تیم های لیورنو و پسکارا دچار حمله قلبی شد. او در وضعیت بحرانی به بیمارستان منتقل شد، اما آن‌ها نتوانستند کاری برای نجات جان او انجام دهند.

 

آنتونیو پوئرتا

بازیکنانی که در میدان فوتبال جان دادند 
آنتونیو پوئرتا

بازیکن سویا در ۲۸ آگوست ۲۰۰۷، سه روز پس از انجام بازی لالیگا بین تیم های سویا و ختافه درگذشت. در طول بازی او (در اثر حمله قلبی) غش کرد و به اجبار تعویض شد. با وجود این که او دوباره به هوش آمد و توانست با پای خود از زمین خارج شود، دوباره در رختکن هوشیاری خود را از دست داد و سرانجام در اثر شدت جراحات مغزی ناشی از حمله قلبی در بیمارستان درگذشت.

 

مارسیو دو سانتوس

این مدافع برزیلی در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۰۲، اندکی پس از انجام بازی بین تیم های دپورتیوو وانکا و آلیانزا لیما درگذشت. در حقیقت، مارسیو گل پیروزی تیم خود را به ثمر رساند. قبل از بازی حال او خوب نبود و دکتر برای سر دردش قرص تجویز کرد. سرانجام دوسانتوس پس از سکته قلبی در هتل باشگاه‌ها درگذشت.

 

آلن پامیچ

بازیکنانی که در میدان فوتبال جان دادند 
آلن پامیچ

پامیچ بازیکن کروات در حالی که روز ۲۲ ژوئن ۲۰۱۳ در جریان یک مسابقه دوستانه برای”ان کی ایسترا” در “مارونزی” بازی می کرد ، دچار حمله قلبی شد. او سابقه طولانی در مشکلات قلبی داشت و اولین بار نبود که در حین مسابقه به زمین می‌خورد، در نتیجه پزشکان به او اجازه دادند به کار خود ادامه دهد،اما این بار او نتوانست به بازی ادامه دهد و درگذشت.

sajjad
6 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *