خلاصه بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

خلاصه بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی – ناتان جونز، سرمربی ساوتهمپتون، بزرگترین برد در دوران کوتاه مربیگری خود را به نام خود ثبت کرد. آنها به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس با پیروزی بسیار شایسته برابر منچستر سیتی رسیدند.

خلاصه بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

جونز از زمان ورودش از لوتون تاون برای تایید طرفداران قدیس تلاش کرده است. اما امتیاز او مطمئناً با روشی که مبارزان لیگ برتر فرم خوب خود را در جام حفظ کردند، افزایش یافت.

گل دوم ساوتهمپتون به منچستر سیتی
گل دوم ساوتهمپتون به منچستر سیتی

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، با توجه به دربی آخر هفته با منچستریونایتد در اولدترافورد، به بازیکنان کلیدی مانند ارلینگ هالند و کوین دی بروین استراحت داد. اما هیچ چیزی نباید از نمایش پر جنب و جوش ساوتهمپتون کم کند.

بازی در نیمه اول با ضربه ی زیبا سکو مارا پس از 23 دقیقه و گل چیپ فوق العاده توسط موسا جنپو پنج دقیقه بعد از گل اول به اتمام رسید. گل دوم در شرایطی به ثمر رسید که دروازه بان سیتی استفان اورتگا از خط خود خارج شده بود.

گواردیولا پس از نیمه اول به دی بروین و هالند رجوع کرد. اما فایده ای نداشت زیرا ساوتهمپتون با عزم جدی برای رسیدن به جمع چهار تیم آخر، جایی که آنها مقابل نیوکاسل قرار خواهند گرفت، از برتری خود دفاع کرد.

آیا جونز پس از شکست منچستر سیتی سرنوشت ساوتهمپتون را تغییر می دهد؟

تعداد صندلی‌های خالی برای یک چهارم نهایی جام حذفی در خانه منچسترسیتی حاکی از حال و هوای سنت ماری بود. در حالی که هواداران ساوتهمپتون از انتصاب جونز و شروع ضعیف او تحت تأثیر قرار نگرفتند. اما در پایان شادی واقعی در اطراف ورزشگاه پس از این برد برجسته اتفاق افتاد.

جونز هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، هم از نظر انتقال ساوتهمپتون به خارج از منطقه سقوط و هم شکست دادن منتقدان. اما این به او و بازیکنانش در هر سطحی کمک می کند.

و در شرایطی که میسلاو اورسیچ، ملی پوش کرواسی، تازه وارد جام جهانی، اولین بازی دیرهنگام خود را به عنوان بازیکن تعویضی پس از ورودش از دینامو زاگرب دریافت کرد. و کارلوس آلکاراز هافبک بااستعداد پس از اتمام انتقالش از باشگاه راسینگ در آرژانتین، در زمین رژه رفت، همه چیز ناگهان برای این تیم روشن تر به نظر میرسید. بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

لحظاتی پیش از گل دوم ساوتهمپتون به منچستر سیتی
لحظاتی پیش از گل دوم ساوتهمپتون به منچستر سیتی

جونز از ساوتهمپتون تهاجمی و شدت طلب کرده است و او به اینجا رسید. به خصوص در نیمه اول که سیتی تغییر شکل داده شده بود در میانه میدان به پایان رسیده بود، در حالی که مارا و جنپو نقش مهمی را ایفا کردند.

برای این مربی، این نوعی پیروزی بیانیه در برابر منتقدین است که به کسانی که به روش‌های او متقاعد نشده‌اند کمک می‌کند تا باور بیشتری داشته باشند.

ساوتهمپتون در حال حاضر یک بازی حیاتی در لیگ برتر مقابل اورتون در گودیسون پارک در روز شنبه دارد. آنها بعد از این بازی، با اعتماد به نفس به مرسی ساید سفر خواهد کرد به این امید که به نتیجه ی مشابه برسند. بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

شب ناامید کننده ی کالوین فیلیپس
شب ناامید کننده ی کالوین فیلیپس برای سیتی

منچسترسیتی در برابر ساوتهمپتون به شدت سورپرایز شد

منچسترسیتی در ساحل جنوبی بارانی به عنوان میهمانی داغ برای صعود به جمع 4 تیم  آخر مقابل قدیس ها وارد شد. اما ورق برگردانده شد زیرا نمایش ضعیف قهرمانان لیگ برتر به سزای عملکرد متوسط ​​خود رسیدند.

گواردیولا ممکن است تغییراتی ایجاد کرده باشد، اما ترکیب اصلی همچنان شامل تجربه ای در قالب کایل واکر، آیمریک لاپورته، جک گریلیش، ایلکای گوندوگان، ژائو کانسلو، فیل فودن و جولیان آلوارز برنده جام جهانی بود.

کیفیت کافی برای عملکرد بهتر از این وجود داشت. به خصوص برای اورتگا و کالوین فیلیپس. کالوین فیلیپسی که عملکرد ضعیفی داشت و تعجبی نداشت که تعویض شد..

او در خط دفاعی خود به شدت در تیم اصلی کوتاهی کرد. اما هیچ کاری در اینجا انجام نداده است که نشان دهد به زودی از شرمساری گواردیولا عبور خواهد کرد.

اورتگا همچنین به طرز ناامیدانه‌ای برای گل جنپو از راه دور گرفتار شد. گل دوم حیاتی که باور قدیس را بیش از پیش تقویت کرد و سیتی را با کسری مواجه کرد که حتی ستاره ها هم نتوانستند آن را جبران کنند.

جام EFL ممکن است در راس اولویت های گواردیولا یا سیتی نباشد، اما این یک عملکرد و نتیجه ناامیدکننده است. بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

آمار بازی ساوتهمپتون منچستر سیتی

آمار بازی منچستر سیتی ساوتهمپتون
آمار بازی منچستر سیتی ساوتهمپتون

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
12 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *