گابریل مارتینلی بهترین بازیکن برزیل در شکست شوکه کننده آنها مقابل کامرون بود

برزیل بازی آخر گروهی خود را به خوبی به یاد نخواهد آورد. آنها خوش شانس بودند که شکست 1-0 کامرون در اواخر گروه G به قیمت آنها نبود که در گروه G قرار بگیرند. اما برای مارتینلی ممکن است این یک سکوی پرشی باشد.

مهاجم آرسنال که فراخوانش برای این تورنمنت عده‌ای را در برزیل شگفت‌زده کرد، اولین بازی خود را برای تیم ملی به دست آورد، زیرا تایتل تغییرات عمده‌ای را ایجاد کرد و از این رویارویی به عنوان یکی از معدود بازیکنانی ظاهر شد که اعتبار خود را افزایش داده است.

او به عنوان بخشی از چهار تیم جلو با هم تیمی‌اش در آرسنال، گابریل ژسوس، آنتونی از منچستریونایتد و رودریگو از رئال مادرید، خطرناک‌ترین بازیکن بود، سرعت و مستقیم بودن او از جناح چپ، کامرون را در کل ناآرام کرد.

در روزی دیگر او باید هدفی برای پاداش تلاش های خود داشت، اما Epassy او را در سه موقعیت مختلف ناکام گذاشت، ابتدا یک ضربه سر زودهنگام به بالای دروازه زد، سپس دو تلاش قدرتمند را از جلوتر نجات داد.

سه دریبل موفق، بیش از هر کس دیگری در زمین، و اجمالی خلاقیت و همچنین تهدید گل وجود داشت. در یک نقطه، مارتینلی از گیمارش جایگزین برای فرصتی استفاده کرد که باید از آن بهتر عمل می کرد.

با این حال، سرعت او بود که بیشتر به چشم می آمد. در یک بازی غالباً گیج کننده، او یک کاتالیزور بود. در نقطه‌ای از نیمه دوم، تنها گزینه کامرون این بود که او را به زمین بیاندازد، زیرا او تهدید می‌کرد که از دروازه عبور کند.

همچنین گویای این بود که در حالی که ژسوس، آنتونی و رودریگو همگی در نیمه دوم کنار رفتند، مارتینلی برای مدت طولانی در بازی باقی ماند. زمان بازی او در این جام جهانی تنها سه دقیقه قبل از این بازی بود. با توجه به شواهد عملکرد او در اینجا، و در شرایطی که آمادگی نیمار هنوز مشخص نیست، می‌توان انتظار داشت که او در مراحل حذفی حضور برجسته‌تری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *