موفقیت ها و شکست های جام جهانی 2022

برزیل از سبکی در برابر کره جنوبی برای تاکید بر محبوبیت استفاده می کند

این واقعیت که مارکینیوس و تیاگو سیلوا مدافعان میانی بودند که گل سوم ریچارلیسون را به ثمر رساندند، گویای سطح فنی باورنکردنی تیم برزیلی است.

از جلو تا عقب، همه آنها در این بازی بودند، با کره جنوبی بازی می کردند و تنبیهات وحشیانه ای اعمال می کردند، نمایش خیره کننده آنها در نیمه اول – البته در مقابل مخالفان ضعیف – یادآور این نکته است که چرا برزیل، اگرچه شروع کننده کند در این تورنمنت است، اما مورد علاقه آنها برای قهرمانی است. .

ضربه ریچارلیسون، که نشان می داد او با توپ روی سرش در تمرین بازی می کرد، انتخاب این چهار نفر بود.

مهاجم تاتنهام، گلزن یک ضربه بالای سر هیجان انگیز مقابل صربستان،به نظر می رسد هدف شخصی خود را در رقابت های تورنمنت اجرا کند.

در اولین بازی، رافینیا مرد خود را رها کرد تا یک موقعیت ایجاد کند، سپس وینیسیوس جونیور توپ را گرفت و آن را دور بازیکنان کره جنوبی روی خط دروازه پیچاند.

در این بین لحظات زیادی برای لذت بردن وجود داشت، از جشن های رقص، که یکی از آن ها مدیر آنها در گودال بود، تا درخشش نمایشگاهی که نفس نفس های جمعیت را برانگیخت.

این برزیل بود که ما آنها را می شناسیم.

کره جنوبی خوب بود، اما سرعت، دقت و لذت کامل از عملکرد برزیل، خاطرات بهترین تیم های آنها را تداعی کرد. در نهایت، بازیکنان بنری در حمایت از پله در حالی که او از روی تخت بیمارستانش در سائوپائولو تماشا می کرد، بلند کردند. مرد بزرگ بدون شک آنچه را که می دید تأیید می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *