به این تیم خوش بین باشید

تیم های بارسلونا و رئال مادرید در چارچوب رقابت های فینال سوپر کاپ اروپا در شهر ریاض به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر 1 به سود آبی اناری ها به اتمام رسید.

به این تیم خوش بین باشید

طبق گزارش ورزشی– بارسایی ها برای رسیدن به فینال در دیداری سخت توانستند در مرحله نیمه نهایی رئال بتیس را در ضربات حساس پنالتی ها شکست دهند.

به این تیم خوش بین باشید

در این دیدار گل های بارسلونا را لواندوفسکی و پدری به ثمر رساندند که بازی در نهایت با نتیجه دو بر دو در طول 120 دقیقه هم تمام شده بود.

رئال مادرید هم برای رسیدن به فینال در مرحله نیمه نهایی والنسیا را در ضربات پنالتی به پیروزی رسیده بودند.

این بازی 1 بر 1 در طول 120 دقیقه هم به تساوی رسیده بود که تک گل رئال مادرید را کریم بنزما به ثمر رسانده بود.

اما در دیدار فینال شاگردان آنجلوتی بر خلاف بازی که در لالیگا مقابل شاگردان ژاوی انجام داده بودند نتوانستند عملکرد مناسبی داشته باشند.

شاگردان جوان ژاوی توانستند به خوبی قهرمان اروپا را شکست دهند.

لوا مثل همیشه بینظیر بازی کرد و یکی از سه گل تیمش را به ثمر رساند.

اما ستاره بی چون چرا بازی الکلاسیکو پابلو گاوی بازیکن جوان بارسلونا بود. او در این دیدار 2 بار پاس گل داد و 1 بار گل زد تا روی هر سه تا گل تمیش تاثیر گذار باشد.

گاوی تنها در یک بازی نیاز داشت که به تاثیر گذاری های لوکا مودریچ در بازی های الکلاسیکو برسد.«تاثیر گذاری روی 3گل»

در واقع این جام، اولین جام بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز بود. در واقع بارسا با هدایت ژاوی تاکنون جامی به دست نیاورده بود و اکنون موفق شد در سوپرجام اسپانیا با پیروزی مقابل رئال مادرید اولین جام خود را فتح کند.

ژاوی از اوایل فصل گذشته، پس از اخراج رونالد کومان هدایت بارسلونا را بر عهده گرفت. او اکنون پس از انجام 61 بازی با بارسلونا موفق شد اولین جام را به همراه آبی و اناری ها به دست بیاورد.

بارسلونا در حال حاضر در صدر جدول رقابت های لالیگا هم قرار دارد و همین قضیه موجب می شود تا بتوان آینده بهتری برای ژاوی در بارسا متصور شد. در واقع اکنون ژاوی طلسم اولین جام خود را شکسته است و می تواند با روحیه ای بالاتر به دنبال قهرمانی در لالیگا باشد.

عملکرد ژاوی با بارسا در لیگ قهرمانان اروپا نا امید کننده بوده است اما آن ها در لیگ اروپا از مدعی های اصلی قهرمانی به حساب می آیند و باید دید که آبی و اناری ها با هدایت ژاوی مقابل منچستر یونایتد چه عملکردی خواهند داشت.

همانطور که می دانید بارسلونا در بیستو هفتم بهمن ماه به مصاف شیاطین سرخ خواهند رفت.

این بازی محک بسیار خوبی برای بارسلونا تازه متحول شده می باشد.

این دیدار می تواند به خوبی عیار بارسای ژاوی را مشخص کند چرا که حریف این تیم یعنی منچستر یونایتد هم حسابی موتورش با سرمربی هلندی اش راه افتاده است.

sajjad
17 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *