بوسه عجیب بر فرق سر په‌په!

بوسه عجیب بر سر په په به یکی از صحنه های جالب جام جهانی تبدیل شد. بازی مراکش و پرتغال قطعا یکی از ماندگارترین و جذاب ترین بازی های جام جهانی قطر به حساب می آید و صحنه های خاطره انگیز زیادی ثبت کرده است.

به گزارش وب سایت “ورزشی” تیم مراکش در یک چهارم نهایی قطر با نتیجه یک صفر در مقابل پرتغال پیروز شد و تمامی آرزوهای کریس رونالدو را نقش بر آب کردند. یکی از برترین فوتبالیست های تاریخ دنیا در رسیدن به قهرمانی تیم ملی پرتغال ناکام ماند.

ناکامی په په در کسب قهرمانی پرتغال

در این مسابقه نه تنها رونالدو، بلکه مدافع با تجربه این تیم نیز آخرین حضور خودش را در جام جهانی تجربه می کند. په‌په انتظار داشت که بتواند در این دوره تیم ملی کشورش را به فینال برساند و قهرمان جام جهانی شود.

اما سر او در لحظه ای بیش از حد لازم چرخید. pepe یکی از موقعیت های حساس و طلایی را برای بازگشت به بازی و رفتن به وقت های اضافی از دست داد.

صحنه جذاب مسابقه پرتغال مراکش

جواد الیامیق در یکی از صحنه های بازی به دلیل گل نشدن سر په په به دلیل نچرخیدن به موقع، بوسه ای بر سر وا زد و از او بابت گل نکردن تشکر کرد.

از این بابت شکرگذاری کرد و این موقعیت توانست باعث عدم گلزنی توسط Pepe به مراکش شود.

این صحنه جزو ناب ترین لحظه های جام قطر بود که مراکش توانست پرتغال را حذف کند و صعود تاریخی اولین تیم آفریقایی به نیمه نهایی جام جهانی را جشن بگیرند.

دلداری دادن رونالدو توسط بازیکنان مراکش
دلداری دادن رونالدو توسط بازیکنان مراکشی
کریس رونالدو و الیامیق و بوسه عجیب بر سر په‌په
الیامیق بازیکن مراکش بعد از پایان بازی بابت شکست تلخ به سمت ستاره تیم ملی پرتغال رفت و به او دلداری داد.
خوشحالی جذاب الیامیق
خوشحالی جذاب الیامیق با پرچم قطر و کشور خودش
خوشحالی بازیکنان مراکشی بعد از مسابقه با پرتغال
خوشحالی بازیکنان مراکشی بعد از مسابقه با پرتغال

صعود مراکش و تشکر از سر په په و بوسه عجیب بر سر په په

با اینکه مراکش تیم قدرتمند و دفاع سرسختی دارد. اما نباید از بازی ستارهای پرتغال غافل شد. آنها با کمی تلاش می توانستند گلی را به ثمر برسانند و به وقت های اضافی و پنالتی بروند و نتایج را برگردانند.

په په یکی از مدافعین قدرتمندی است که در برخی موارد سرزنی های فوق العاده ای انجام می دهد. ولی در این مسابقه سر او بد موقع چرخید و باعث شد در لحظه های آخر گلی را به ثمر نرساند. بازیکن مراکشی اینگونه سر او را بابت گل نزدن بوسید.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *