غایبان تیم فرانسه

بیماری ویروسی بازیکنان فرانسه برای این تیم مشکل ساز شد. فرانسه، یک پای فینال جام جهانی است که در روز یکشنبه برابر با آرژانتین برگزار خواهد شد. اما همه‌ی مشکل این روزهای فرانسه، آماده سازی برای بازی فینال نیست؛ مشکل بزرگ تری در کمپ فرانسه، گریبان گیر تیم شده است و ظاهرا بدتر هم شده است. چند روزی است که یک ویروس، بلای جای بازیکنان مهم فرانسه شده و آن ها را از شرایط مسابقه دور کرده است.

ماجرا از مارکوس تورام شروع شد. در حالی که جام در مرحله ی گروهی دنبال می شود، بیمار شد. سپس نوبت به آدرین رابیو و دایوت اوپامکانو رسید؛ اما بهبود پیدا کردند و به تمرینات روز جمعه‌ی تیم ملحق شدند. اما اکنون خبر رسیده است که دو مدافع میانی، رافائل واران و ابراهیما کوناته بخاطر ویروس، موقتا از تیم کنار گذاشته شده اند.

کینگزلی کومان هم که روز چهارشنبه نتوانست مقابل مراکش بازی کند، روز جمعه در تمرین حضور نداشت.

همچنین اورلین چوآمنی که طبق اعلام فدراسیون فرانسه از ناحیه ران آسیب دیده و تئو هرناندز که بعد از برخورد با سوفیان بوفل از ناحیه زانو مصدوم شده است، در تمرین امروز عصر فرانسه غایب بودند.

برخورد هرناندز و بوفل نیز جنجال خاص خودش را ایجاد کرد؛ مراکش معتقد بود که این برخورد باید به عنوان پنالتی برای تیمش اعلام می‌شد، اما داور خطا به نفع فرانسه اعلام کرد. و پس از آن، هرناندز به خاطر همین برخورد دچار مصدومیت شد.

حتما بخوانید: هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام و تیم ملی فرانسه | کامل ترین معرفی

مصاحبه‌ی بازیکنان فرانسه، درباره ی این ویروس

اگرچه که اکنون سیل اخبار بد بر سر فرانسه ویران شده است؛ اما آنها امیدوارند که همه بازیکنان خود را به موقع برای فینال برسانند. این ویروس، موضوع اصلی کنفرانس مطبوعاتی پیش از تمرین کولو موانی و عثمان دمبله بود.

موانی توضیح داد: “هیچ ترس و نگرانی ای وجود ندارد. مطمئن هستم که همه ی بچه ها به تیم باز خواهند گشت.

دمبله نیز در این راستا گفت: “من به آنها یک فنجان چای با عسل دادم و حالشان بهتر شده است.”

FFF می گوید که سه مورد اعلام شده فقط یک سرماخوردگی هستند و نگرانی زیادی وجود ندارد. اما با توجه به سرایت مکرر، پزشکان هر بازیکنی که علائم از خود نشان می دهد، در اتاقشان قرنطینه می کند.

باید منتظر ماند و دید که آیا بازیکنان ذکر شده، می توانند تیمشان را در فینال همراهی کنند؛ یا آرژانتین از این بابت کمی خوش شانس خواهد بود.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *