بیوگرافی برونو فرناندز

امروز ورزشی داستان کامل یک نابغه فوتبال پرتغالی را با نام مستعار “لمپارد پرتغالی” را به شما ارائه می دهد. بیوگرافی برونو فرناندز ما، حقایق زندگینامه ناگفته او، گزارش کاملی از رویدادهای قابل توجه از دوران کودکی او تا به امروز را برای شما به ارمغان می آورد.

این بیوگرافی برونو فرناندز شامل زندگی اولیه، پیشینه خانوادگی، زندگی شخصی، حقایق خانوادگی، سبک زندگی و سایر حقایق کمتر شناخته شده درباره او می شود.

بله، همه از توانایی او در خلق موقعیت برای هم تیمی ها و همچنین گلزنی با خبرند. با این حال، بسیاری از طرفداران فوتبال نسخه عمیقی از زندگینامه برونو فرناندز را نخوانده اند که بسیار جالب است. اکنون، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

بیوگرافی برونو فرناندز | زندگی اولیه و پیشینه خانواده

برای علاقه مندان به بیوگرافی برونو فرناندز، برونو میگل بورخس فرناندز در روز هشتم سپتامبر 1994 در مایا، در منطقه شهری پورتو، پرتغال به دنیا آمد. او از پدر و مادری متولد شد که اطلاعات کمی در مورد آنها وجود دارد.

این تبعه پرتغالی از نژاد سفیدپوست با ریشه اروپایی از یک پیشینه خانوادگی طبقه متوسط ​​است و در زادگاهش در مایا بزرگ شد. جایی که در کنار یک برادر بزرگتر به نام ریکاردو رشد کرد.

 فرناندز که در شهرداری مای بزرگ شد، کودک نادری بود که به فوتبالیست شدن دست یاف. پیشرفتی که برادر بزرگترش، ریکاردو، به درستی آن را به عنوان “بدون پلن بی” توصیف می کند.

برای این منظور، اعجوبه فوتبال از چیزی که ممکن است در مسیر او و رویایش قرار گیرد نمی ترسید. زیرا او با هر کسی و در مقابل هر اندازه ای فوتبال بازی می کرد.

برونو فرناندز در کودکی بیوگرافی برونو فرناندز
برونو فرناندز در کودکی

تحصیلات برونو فرناندز

برای بچه ای که تعهد کرده بود که یک بازیکن فوتبال شود، هیچ معیاری برای آنچه فرناندز می توانست فدا کند، از جمله تحصیلات، وجود نداشت. زیرا این کودک قبل از اینکه بتواند کلاس یازدهم را تمام کند، مدرسه را رها کرد.

بر خلاف بسیاری از موارد انصراف، فرناندز نه از نظر عددی و نه از نظر کلامی ضعیف نبود. در واقع، او یک دانش آموز متوسط ​​بود که پس از یک سال حضور در اف سی اینفستا، بیشتر به فکر ایجاد یک حرفه در فوتبال در باشگاه بواویستا بود.

بیوگرافی برونو فرناندز | روزهای اول حرفه و جاده ای به سمت شهرت

در بواویستا بود که فرناندز بیشتر سال های دوران جوانی خود را سپری کرد. فرناندز در زمانی که در باشگاه بود، در رتبه‌های بالاتری قرار گرفت و مهارت‌هایی را که ویژگی‌های سبک بازی کنونی او است، ارتقا داد.

تلاش‌های بعدی فوتبال باعث شد فرناندز به نوارا کالچو منتقل شود. جایی که پس از گذراندن تنها چند هفته با تیم‌های جوانان، به تیم اصلی این باشگاه در سری B صعود کرد.

با این حال، پیشرفت فرناندز با باشگاه بدون چند چالش نبود. این جوان 17 ساله که در آن زمان برقراری ارتباط به زبان ایتالیایی برایش سخت بود، دلتنگ شد و تقریباً از تلاش خود برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال دست کشید.

اما او بعداً به لطف مداخلات دوستان و خانواده‌اش، به‌ویژه دوست دخترش که مدرسه را رها کرد و با او در ایتالیا زندگی کرد، جای پایش را در خاک ایتالیا محکم کرد.

برونو فرناندز در اسپورتینگ
برونو فرناندز در اسپورتینگ

داستان موفقیت برونو فرناندز

در ادامه، فرناندز در یک قرارداد مالکیت مشترک با اودینزه کالچو قرارداد امضا کرد و اولین بازی خود در سری آ را در 3 نوامبر 2013 انجام داد.

پس از گذراندن سه سال در باشگاه، فرناندز به یو سی قرض داده شد. سمپدوریا جایی که او به مدت یک سال بیشتر بازی های تیم اصلی را به دست آورد و تبدیل به بازیکنی شد که بسیاری از تیم ها به دنبال آن بودند.

فرناندز در قراردادی 5 ساله به تیم پرتغالی اسپورتینگ پیوست. با گلزنی و حفظ فرم چشمگیر خود را به عنوان یک هافبک مورد تقاضا معرفی کرده است که باعث شد در جولای 2018 به عنوان بهترین بازیکن لیگ پرتغال انتخاب شود.

درخشش این بازیکن در لیگ پرتغال، منچستر یونایتد را مجاب به خرید این بازیکن کرد. او اکنون از مهره های اصلی تیم و یکی از کاپیتان ها است.

برونو فرناندز و همسر و دخترش
برونو فرناندز و همسر و دخترش

بیوگرافی برونو فرناندز و همسرش آنا پینیو

اول از همه، برونو فرناندز یک مرد متاهل است. ما حقایقی در مورد تاریخچه قرار ملاقات و وضعیت روابط فعلی او برای شما آورده ایم.

مشخص نیست که فرناندز قبل از ملاقات با همسرش، آنا پینیو، دوست دختری داشته است یا خیر.

این زوج در زمانی که آنا در پرتغال تحصیل می کرد با هم آشنا شدند و با هم قرار گذاشتند. چند ماه بعد، فرناندز از او دعوت کرد تا با او زندگی کند و به او در رسیدن به رویاهایش در ایتالیا کمک کند.

2015 سالی بود که آنها با ازدواج در 23 دسامبر رابطه خود را به سطح بالاتری رساندند.

ازدواج آنها با یک دختر زیبا ماتیلد (متولد 31 ژانویه 2017) گرم تر شده است. و خیلی طول نکشید که آنها از اضافه شدن یک پسر به خانواده شان نیز استقبال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *