پیوستن سوارز به بارسلونا در سال 2013

بیوگرافی لوئیز سوارز (Luis Suárez) به همراه اطلاعاتی در مورد داستان کودکی، زندگی اولیه، والدین، حقایق خانوادگی، همسر، فرزندان، زندگی شخصی و سبک زندگی این بازیکن اروگوئه ای در این مقاله در اختیار شما قرار خواهیم داد.

احتمالاً او را در حال گاز گرفتن بازیکنی در مسابقات جام جهانی دیده اید. با کنار گذاشتن این ضعف او، این بازیکن اروگوئه ای در واقع یک نخبه واقعی در بین مهاجمان فوتبال است

در طول بیان داستان زندگی او، متوجه می‌شویم که تنها تعداد کمی زندگینامه لوییز سوارز را خوانده‌اند که بسیار جالب است. اکنون بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

برای شروع بیوگرافی، نام مستعار او “El Pistolero” است که به معنای “تفنگ دار” است.

حتما بخوانید: زین الدین زیدان | بیوگرافی+ زندگی شخصی و حرفه ای و …

بیوگرای لوئیز سوارز  تولد و خانواده

لوئیز آلبرتو سوارز دیاز در روز 24 ژانویه 1987 از مادرش، ساندرا سوارز (خانه دار) و پدرش، رودولفو سوارز (یک سرباز سابق و فوتبالیست سابق) در سالتو، اروگوئه متولد شد. لقب او تفنگ دار است.

نکته قابل توجه این است که این فوتبالیست اروگوئه ای چهارمین فرزند از هفت فرزندی است که در ازدواج بین والدینش به دنیا آمده است.

لوییز سوارز به همراه مادر و یک برادرش
لوییز سوارز به همراه مادر و یک برادرش

پیشینه خانواده لوئیز سوارز

سوارز با توجه به پیشینه خانوادگی و قومیت خود، دارای ملیت اروگوئه ای از نژادهای مختلط (ریشه های آفریقایی، اسپانیایی و اروگوئه ای) است. سوابق همچنین نشان می دهد که او یک پدربزرگ سیاه پوست داشته است.

این مهاجم فوتبال در محله سرو در سالتو در کنار 7 برادرش بزرگ شد.

سوارز کوچولو تجربه زندگی در فقر را داشت. اما با این وجود، زندگی شادی داشت. زیرا خانواده طبقه پایین او در روستای محل زندگی خود کاملاً در آرامش زندگی می کردند.

سوارز مانند بسیاری از بچه های هم سن و سال خود در آن زمان، به طور اتفاقی به فوتبالی که با همسالانش بازی می کرد جذب شد تا با خوشحالی زمان خود را در تیم محلی شهرش، اسپورتیوو آرتیگا سپری کند.

اولین روزهای پا به توپ شدن لوییز سوارز
اولین روزهای پا به توپ شدن لوییز سوارز

حتما بخوانید: زندگی نامه کیلیان امباپه | مهاجم تیم ملی فرانسه و پاری سن ژرمن

اوایل زندگی حرفه ای

با وجود این، سوارز به بازی برای اورهتا FC ادامه داد. مدتی بعد توجه یک پیشاهنگ به نام ویلسون پیرز را به خود جلب کرد که به او فرصت ایجاد یک شغل حرفه ای در فوتبال در تیم جوانان ناسیونال را داد.

اما سوارز به یک نوجوان پریشان تبدیل شد که تمرکز نداشت و شروع به نوشیدن الکل و همراهی دوستان بد کرد.

آنقدر حواسش پرت شد که نتوانست در تیم هفتم ناسیونال ارتقا پیدا کند و با اخراج احتمالی روبرو شد.

از 12 تا 14 سالگی، مرحله‌ای را پشت سر گذاشتم که فوتبال برایم خوب پیش نمی‌رفت و نمی‌خواستم درس بخوانم. همچنین، من دوست نداشتم تمرین کنم.

من فقط بازی ها را دوست داشتم و به این ترتیب رسیدن به هر چیزی برایم بسیار سخت بود

همچنین من واقعا عصبانی بودم. من یک شورشی بودم و این برایم بد بود.

جاده ای به سمت شهرت

ویلسون پیرز (که قبلا سوارز را به تیم جوانان ناسیونال آورده بود) به کمک سوارز آمد و به او فرصتی دیگر داد تا خودش را جمع و جور و به باشگاه ثابت کند.

سوارز جوان پس از اینکه متوجه شد اگر به فوتبال پایبند باشد می تواند در آینده به خانواده اش کمک کند، از فرصت استفاده کرد.

به خانواده‌ام، برادرانم فکر کردم و تصمیم گرفتم که اگر در فوتبال پیشرفت کنم، می‌توانم به آنها کمک کنم…

بعد، من باید به فوتبال ادامه می‌دادم… به برخی از هم‌تیمی‌هایی که با کفش تمرین می‌کردند نیز نگاه کردم و فکر کردم. اگر آن چکمه‌ها را می‌خواهید باید تمرین کنید

اوج گیری شهرت و آمدن به اروپا

بنابراین سوارز در رده های ناسیونال بالا رفت و در سال 2005 به تیمش کمک کرد تا با ده گل در 27 بازی قهرمان لیگ اروگوئه در سال 2005 شود.

عملکرد چشمگیر او متعاقباً باعث شد تا به گرونینگن، آژاکس، لیورپول و در نهایت بارسلونا نقل مکان کند. جایی که او با مبلغ 64.98 میلیون پوند (82.3 میلیون یورو) به یکی از گران ترین بازیکنان آن زمان تبدیل شد.

پیوستن سوارز به بارسلونا در سال 2013
پیوستن سوارز به بارسلونا در سال 2014

حتما بخوانید: نیمار جونیور | بیوگرافی+زندگی شخصی و حرفه ای+عکس همسر و فرزندش

همسر و فرزندان لوئیز سوارز

لوییز سوارز مردی متاهل است. ما جزئیات واقعی در مورد تاریخچه آشنایی و زندگی زناشویی او، از جمله نحوه آشنایی و ازدواج او با همسرش سوفیا بالبی را برای شما آورده ایم. برای شروع، هیچ سابقه ای از رابطه گذشته سوارز وجود ندارد. زیرا او برای چندین دهه با شریک فعلی خود زندگی کرده است.

لوییز سوارز به همراه همسر و فرزندانش
لوییز سوارز به همراه همسر و فرزندانش

سوارز در حالی با سوفیا بالبی ملاقات کرد که یک نوجوان 15 ساله مشکل دار بود که سعی می کرد خود را در تیم جوانان ناسیونال تثبیت کند. این سوفیا بود که از سوارز حمایت و تشویق کرد و او را در آن زمان متمرکز کرد.

اگرچه پس از نقل مکان پدر سوفیا با تمام خانواده اش به اسپانیا، این دو مرغ عشق مدتی از هم جدا شدند.

بعد از اینکه سوارز والدین صوفیا را متقاعد کرد که در زمانی که او در تیم اف سی گرونینگن بود (بین سال 2006 و 2007) به او اجازه دهند در هلند به او ملحق شود، آنها بار دیگر به هم پیوستند.

این دو با ازدواج دو سال بعد در سال 2009 رابطه خود را به سطح نهایی رساندند.

ازدواج آنها دارای سه فرزند ناز است. یک دختر دلفینا (متولد 5 آگوست 2010)، بنیامین متولد (متولد 26 سپتامبر 2013) و همچنین لاوتی (متولد 24 اکتبر 2010).

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *