تازه ترین اخبار نقل و انتقالات اروپا

تازه ترین اخبار نقل و انتقالات اروپا را با هم بخوانیم. شاید خبرهای نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس، در صدر اخبار باشد، اما تعدادی از بازیکنان در لیگ های دیگر هستند که هدف اصلی باشگاه های بزرگ اروپایی شده اند.

تازه ترین اخبار نقل و انتقالات اروپا

از گواردیول تا گاکپو | اوضاع پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی چطور است؟

حتما بخوانید: اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس | هر آنچه باید بدانید

کودی گاکپو، آیندهوون، مهاجم

برنامه آیندهوون این بود این ملی پوش هلندی را در تابستان وارد پنجره نقل و انتقالاتی کند. اما پس از جام جهانی بی نظیرش، او این شانس را دارد که در ژانویه به باشگاه جدیدی ملحق شود. اریک تن هاگ یکی از خواهان اوست و منچستریونایتد همچنان علاقه مند است با نزدیکان این بازیکن 23 ساله تماس برقرار می کند. با این حال، مذاکرات بین باشگاه ها هنوز آغاز نشده است و بستگی به این دارد که یونایتد چقدر مایل به سرمایه گذاری روی یک مهاجم است. آیندهوون تابستان گذشته 50 میلیون یورو برای این بازیکن می خواست اما اکنون کمتر از 60 میلیون یورو را نمی پذیرد.

جوسکو گواردیول، لایپزیش، مدافع

چلسی دوباره برای جذب این بازیکن 20 ساله تلاش می کند. هرچند منچسترسیتی و رئال مادرید نیز به دنبال جذب او هستند. این مدافع میانی کرواسی که می تواند در پست دفاع چپ نیز بازی کند، در این ژانویه یا تابستان آینده نقل مکان می کند. چلسی در نقل و انتقالات تابستان اروپا، 80 میلیون یورو پیشنهاد داده بود تا گواردیول برای یک فصل دیگر به صورت قرضی در لایپزیش بماند. پیشنهادی که به سرانجام نرسید. اکنون قیمت درخواستی به بیش از 90 میلیون یورو رسیده است.

دیوید داترو فوفانا، مولده، مهاجم

قراردادی قریب الوقوع برای پیوستن این بازیکن 20 ساله به چلسی نزدیک است. آنها حدود 12 میلیون یورو به باشگاه نروژی پرداخت خواهد کرد و به فوفانا قراردادی 5 ساله خواهند داد. چلسی مردد است که آیا بازیکن ساحل عاجی باید در کنار آنها بماند یا به صورت قرضی به تیم دیگری برود. اما حداقل این قرارداد توسط باشگاه ها و بازیکن به توافق رسیده است.

مودریک شاختار دونتسک
مودریک، بازیکن ساختار دونتسک اوکراین

میخایلو مودریک: شاختار دونتسک، وینگر

این بازیکن اوکراینی هدف اصلی آرسنال است و می خواهد به توپچی های لندن بپیوندد. اما نکته مهم دیگر این است که بین باشگاه ها چه اتفاقی خواهد افتاد. شاختار بیش از 65 الی 70 میلیون یورو می خواهد ولی آرسنال به دنبال مبلغ پایین تری است. مذاکرات بین دو باشگاه همچنان جاری است.

یوسوفا موکوکو، بوروسیا دورتموند، مهاجم

دورتموند در حال مذاکره با این بازیکن 18 ساله برای تمدید قرارداد اوست. اما هنوز پیشنهادی ارائه نکرده است که موکوکو را راضی کند. این ملی پوش آلمانی رابطه بسیار خوبی با سرمربی خود، ادین ترزیچ، دارد و دوست دارد بماند. اما دورتموند باید سریع تر عمل کند چرا که باشگاه های لیگ برتری در صورت عدم توافق برای جذب او تلاش خواهند کرد.

ژائو فیلیکس، اتلتیکو مادرید، مهاجم

ملی پوش پرتغالی آماده جدایی است و اتلتیکو نیز مایل به شنیدن پیشنهادات خوب است. اما آنها به قیمت درخواستی بیش از 100 میلیون یورو گوش خواهند کرد. در هفته‌های آتی با خورخه مندز، ایجنت فلیکس، برای ارائه پیشنهادات از باشگاه‌های انگلیسی یا پاری سن ژرمن، گفتگوهایی صورت خواهد گرفت. شانس زیادی برای نقل مکان این بازیکن 23 ساله وجود دارد، اما هنوز برای این که بگوییم کجا، خیلی زود است.

سوفیان امرابات، فیورنتینا، هافبک

فیورنتینا پس از درخشش ملی پوش مراکشی در جام جهانی، 40 میلیون یورو برای این بازیکن طلب خواهد کرد. تاتنهام در ژانویه گذشته آمرابات را می خواست و آنتونیو کونته همچنان طرفدار پر و پا قرصی است. اما از سوی دیگر، تاتنهام از بنتانکور راضی است و به همین خاطر مذاکرات پیشرفت چندانی نکرده است. لیورپول در حال تعقیب این بازیکن 26 ساله است. اما بسیاری از باشگاه های دیگر نیز او را دوست دارند و با توجه به قیمت درخواستی، رقابت پیچیده ای خواهند داشت.

حکیم زیاش، چلسی، هافبک هجومی

چلسی آماده است تا زیاش را در صورت دریافت پیشنهاد مناسب بفروشد آنها علاقه ای به فروش قرضی او ندارند. برخلاف شایعات، میلان به جذب او علاقه ای ندارد؛ هرچند اما در پنجره ی نقل و انتقالاتی گذشته اروپا در تابستان مذاکرات اولیه ای انجام شده بود.

حتما بخوانید: بیوگرافی حکیم زیاش | همه چیز در مورد هافبک تیم ملی مراکش

انزو فرناندز، بنفیکا، هافبک

این بازیکن آرژانتینی جام جهانی فوق العاده ای داشت و تعدادی از باشگاه ها، به ویژه در لیگ برتر و لالیگا، به دنبال او هستند. لیورپول و چلسی از جمله تیم هایی هستند که او را دنبال می کنند. اما این انتقال ساده به نظر نمی رسد. چرا که بنفیکا دوست دارد دو بازیکن بزرگ خود یعنی فرناندر و گونسالو راموس را حفظ کند. قرار داد فرناندز بند فسخ 120 میلیون یورویی دارد.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *