تتو اسم مسی بر روی پیشانی مایک جمبز

تتو اسم مسی بر روی پیشانی ، یکی از اشخاص مشهور اینستاگرامی در کشور کلمبیا نام مسی را بر پیشانی خود تتو کرد. شخصی بنام مایک جمبز جدیدا نام مسی را بر روی پیشانی خود تتو کرد که واکنش ها به او زیاد بوده است.

تتو نام مسی بر پیشانی مایک جمبز

به گزارش سایت “ورزشی” آرژانتین در جام قطر توانست قهرمان شود و هواداران مسی از این موضوع خیلی خوشحال شدند.

لئو مسی که در قهرمانی تیم آرژانتین نقش زیادی داشت. گل های مهمی در مسابقات و فینال به ثمر رساند. تیم اسکالونی بعد از مدت ها به رویای قهرمانی دست پیدا کرد.

جمبز که از فوتبال دوستان غیر آرژانتینی دنیا به حساب می آید از این اتفاق خرسند شد و با شیوه خودش به مسی ادای احترام کرد. شیوه ای که با بقیه کمی فرق داشت.

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

پشیمانی اینفلوئنسر کلمبیایی:

او که یکی از چهره های معروف کلمبیا در اینستاگرام است درباره تتو روی پیشانی اش گفت: کاش اصلا اسم لئو مسی را بر روی پیشانی خودم تتو نمی کردم. مایک جمبز چهره کاملا شناخته شده در صفحه مجازی است که در جریان مسابقات جام جهانی اسم مسی را بر روی پیشانی صورت خود تتو نموده است.

تتو اسم مسی بر روی پیشانی مایک جمبز
تتو اسم مسی بر روی پیشانی مایک جمبز

مارک جمبز یک چهره شناخته شده در کلمبیا می باشد که به عنوان اینفلوئنسر اینستاگرامی فعالیت می نماید. مارک که با این قهرمانی تیم مورد علاقه اش نام ستاره جهان فوتبال را بر روی پیشانی خود تتو کرد. او به دلیل تشکر از مسی برای سه قهرمانی آرژانتین اینکار را انجام داد. او در این باره بیان داشت که: من به هیچ شخصی آسیب نرساندم و کار غیرقانونی انجام ندادم.

بعد از گذشت چند روز حالا دیگر او از این خوشحالی زیاد راضی نیست. جمبز با واکنش هایی که در این باره دریافت کرفت گفت: من از تتو زدن پشیمان هستم. اینکار حس مثبت و خوبی انتقال نداد. حس های منفی زیادی را روانه من کرده است. از لحاظ فردی و خانوادگی نیز بسیار نامناسب بود برایم. حالا کار به جایی رسید که فکر نمی کردم این حرف را بزنم و من آن روز به خودم افتخار می کردم که مسی را روی پیشانی تتو کردم.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *