تشکر لیساندرو مارتینز از مسی در اینستاگرام – گزارش ورزشی- تیم ملی آرژانتین توانست در تاریخ 27 آذر در مسابقه پر هیجان فینال جام جهانی قطر به فینال برسد. و در بازی با فرانسه توانست پیروز بیرون برود و جام را بالای سر ببرد و بدین ترتیب شادی را به کشور شان یعنی آرژانتین هدیه بدهد. همان خوشحالی و ذوق وسف ناپذیر پیروزی در فینال  که تنها یک تیم و یک کشور میتواند به آن برسد.

تشکر لیساندرو مارتینز از مسی در اینستاگرام

لیونل مسی که کاپیتان تیم ملی آرژانتین است. در واقع او یک اسطوره آرژانتینی به حساب می آید و خیلی ها معتقد هست. او هم تراز با بازیکن اسطوره ای مثل دیگو آرماندو مارادونا است. او یک سوپر بازیکن در دنیای فوتبال بحساب میاید به گونه که اگر قرار باشد. به بهترین بازیکان جهان فکر کرد مسی و رونالدو در یک رقابت سنگین قرار گرفتند. بسیاری جایگاه بزرگی برای او در نظرگرفته اند. به گونه ای که او را هم رده با مارادونا میدانند البته مارادونا آنقدر عمر نداشت که قهرمانی آرژانتین توسط اسطوره کشورش یعنی لیونل مسی را در جام جهانی ببیند. و در سال 2020 در سن 60 سالگی درگذشت.

مدافع باشگاه منچستر یونایتد یعنی لیساندرو مارتینز که یکی از بازیکنان تیم ملی آرژانتین به حساب میاید و در این تیم حضور دارد و هم تیمی لئو مسی نیز میباشد، با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامیش از فوق ستاره دنیای فوتبال تمجید و تشکر کرد و نوشت: “شما داخل و خارج از زمین یک الگو برای همه هستید. از شما سپاسگزارم که ما را به سوی این رویای بزرگ که به آن دست یافته‌ایم هدایت کردید. به راحتی می توان گفت که بهترین فوتبالیست تاریخ هستی.”

مسی فقط قهرمانی در رقابت های جام جهانی را در تالار افتخارات خود کم داشت و اکنون به آن دست پیدا کرده است و دیگر جامی نمانده که مسی چه در عرصه باشگاهی و چه در عرصه ملی آن را نبرده باشد.

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

پیوستن او به تیم ملی آرژانتین

به لطف حمایتی که از سوی هم تیمی ها، دوست دختر و اعضای خانواده دریافت کرد، لیچا به سرعت آرام گرفت. در همان سال 2019 او به آژاکس پیوست و چیزهای بزرگی در راه بود. برای شادی خانواده لیساندرو مارتینز، او در آن سال یک ترفیع دو برابر تیم ملی دریافت کرد.

sajjad
25 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *