تصویر جنجالی از رونالدو در عربستان

تصویر جنجالی از رونالدو در عربستان – طبق گفته ورزشی: کریستیانو رونالدو که از باشگاه النصر عربستان پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی دارد ساعاتی پیش در فرودگاه شهر ریاض رویت شد تا انتقالش به این باشگاه بیش از پیش نزدیک به نظر برسد.

تصویر جنجالی از رونالدو در عربستان

کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال پرتغال، بعد از پشت سر گذاشتن یک جام جهانی شکست خورده است. که از قضا با موفقیت خارق‌العاده رقیب قدیمی اش لیونل مسی به پایان رسید، حالا بدون باشگاه است.

طبق گزارش ورزشی- رابطه چند ماهه پرتنش کریستیانو و منچستریونایتد در نهایت با فسخ دوطرفه قرارداد او به پایان رسید. و حالا ستاره ۳۷ساله به دنبال باشگاهی جدید می‌گردد.

با اینکه در طول تابستان مهمترین دلیل رونالدو برای تمایل به جدا شدن از یونایتد عدم حضور این تیم در لیگ قهرمانان بود. در روزهای اخیر نام یک باشگاه عربستانی به عنوان مقصد احتمالی رونالدو مطرح شد: باشگاه النصر عربستان.

بعد از تایید و تکذیب‌های اولیه در نهایت رسانه‌های معتبر ورزشی تایید کردند. که النصر پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی به رونالدو ارائه داده و قصد دارد. با او قراردادی سه ساله امضا کند. گفته می‌شود کریستیانو به عربستانی‌ها اطلاع داده است. که ظرف چند روز آینده تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

از چلسی و بایرن و اتلتیکو تا النصر

قبل از عملکرد ناامیدکننده پرتغال در جام جهانی و حذف شدن از مرحله یک‌چهارم با شکست در مقابل مراکش گزینه‌های محتمل رونالدو چلسی و اسپورتینگ بودند. اما با پایان زودهنگام حضور پرتغال در قطر نام باشگاه النصر بیش از همه گزینه‌ها در رسانه‌ها مطرح بود.

این در حالی است که در ماه‌های ابتدایی شروع فصل از باشگاه‌هایی مثل اتلتیکو مادرید، ناپولی، یوونتوس و بایرن مونیخ هم به عنوان باشگاه‌های خواهان او اسم برده می‌شد. ولی این باشگاه‌ها قصدشان برای جذب کریس را تکذیب کرده بودند و تمایلی به حضور کریس نداشتند.

بعد از چند ماه پرتنش در شروع فصل و کشکمش‌های متعدد رونالدو با اریک تن‌هاخ در منچستریونایتد، سرانجام مصاحبه جنجالی او با پیرس مورگان باعث شد. همه پلهای پشت سر خراب شود. مدیران یونایتد بلافاصله حکم به فسخ قرارداد رونالدو دادند. و مشخص بود ستاره پرتغالی می‌دانست. بعد از این مصاحبه چنین اتفاقی خواهد افتاد.

رونالدو به النصر می رود؟

شرایط در قطر هم به هیچ وجه بر وفق مراد کریستیانو نبود. در دو بازی آخر پرتغال او بازی‌ها را از روی نیمکت آغاز کرد و ناراحتی و عصبانیت در چهره‌اش موج می‌زد.

بین شایعاتی که درباره احتمال انتقال رونالدو به باشگاه النصر تایید و تکذیب های زیادی که اخبارش در رسانه ها منتشر شد. ساعاتی پیش خبری از عربستان سعودی منتشر شد. که این خبر رونالدو را در فرودگاه بین المللی ملک خالد شهر ریاض رویت کرده بودند.
کمی بعد تصویری هم از این فرودگاه منتشر شد که کریستیانو را در حال انتقال چمدانش به یک خودرو نشان می‌داد. مشخص است که رونالدو خودش به شخصه برای صحبت با مدیران النصر وارد عربستان شده است. و این نشان میدهد مذاکرات دوطرفه به احتمال زیاد در مراحل پیشرفت به سر میبرد.
تصویر جنجالی از رونالدو در عربستان
فروش تیشرت رونالدو در تیم النصر
عده ای که این عکس را مشاهده کردند این خبر را تکذیب کردند و گفتند. این عکس احتمالا مال سه سال پیش است که رونالدو به عربستان سفر کرده.
بعد از این اتفاقات نیز بود که تصویری از فروش لباس تیم النصر عربستان با شمراه 7 و با نام ستاره پرتغالی یعنی کریس رونالدو در حال فروش است. و این کار نشان میدهد احتمال رفتن رونالدو به النصر عربستان زیاد شده.
آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.
sajjad
22 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *