تمدید قرارداد مسی در پاریس سن ژرمن

تمدید قرارداد مسی در پاریس سن ژرمن انجام شد! بنظر می رسد که لیونل مسی، سوپر استار آرژانتینی بعد از اینکه توانست در جام جهانی بدرخشد. اکنون به دنبال این است که بتواند قراردادش را با پاریس سن ژرمن تمدید کند. و به دنبال ماندن در تیم پاریسی است.

در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ بعد از فعل و انفعالات زیاد، لیونل مسی اسطوره آرژانتینی بارسلونا که پس از 21 سال این باشگاه را ترک کرده بود. تصمیم گرفت راهی فرانسه شود و قراردادش را با پی اس جی امضا کرد.

قرارداد لئوی 34 سال(مربوط به پارسال) که پیش از این در رده بزرگسالان فقط پیراهن بارسلونا را پوشیده بود. با باشگاه پاریس سن ژرمن برای 2 سال منعقد شد که قابلیت تمدید برای سال سوم را هم داشت. طبق قرارداد لئو مسی با باشگاه پی اس جی، این باشگاه سالانه حدود 35 میلیون یورو حقوق به ستاره اصلی تیم بارسلونا پرداخت میکرد. و حتی به این مبلغش نیز پاداش هم اضافه میشد.

آیا لیونل مسی در پاریس می ماند؟

قرارداد فعلی لیونل مسی با پی اس جی تا پایان فصل جاری اعتبار دارد. و به همین دلیل باید قرارداد جدیدی میان او و پی اس جی بسته شود. چرا که در غیر این صورت لئو مسی پاریسن ژرمن را ترک خواهد کرد.

حال به گفته فابریزیو رومانو، لیونل مسی ستاره پی اس جی برای بستن قرارداد جدید و در اصل تمدید مانندش در پی اس جی، با مدریان این باشگاه به یک توافق اولیه رسیده است. در واقع لیونل مسی هرگز نمیخواهد در حال حاضر راهی اینتر میامی در لیگ آمریکا شود. از سمتی دیگر او نیز مصاحبه ای با تیم قبلی اش یعنی بارسلونا نداشته است. باشگاه پاریس سن ژرمن از طریق مدیران و مربی های تیم اش با لئو مسی صحبت کرده اند. و بدین ترتیب او را راضی به ماندن در پی اس جی کرده اند و مسی تمدید قرارداد را پذیرفته است.

در حال حاضر فقط مشخص شدن جزئیات قرارداد جدید لیونل مسی با پاری سن ژرمن و همچنین رسمی شدن آن باقی مانده است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
22 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *