تمسخر امباپه با زیرچشم های مسی

تمسخر امباپه با زیرچشم های مسی ، ماتینز که معمولا در این جام کارهای عجیب زیادی انجام داد. او که رکورد های زیادی را با حرکات مختلف خودش به ثبت رساند.

به گزارش سایت “ورزشی” تیم ملی آرژانتین بعد از 36 سال قهرمان شد. مارتینز دروازه بان در واقع هیچ چیزی را نمی گذارد از دستش خارج شود. هر چیزی که به سوی بهترین دروازه بان جام جهانی 2022 ارسال شود قطعا می تواند مهار کند. او در این جشن قهرمانی کارهای عجیب زیادی را همانند حضورش در فینال انجام داد. زمانی که عروسک توسط یکی از هوادارها به سوی او پرت شد را گرفت.این عروسک در واقع به شکل کیلیان امباپه بود!! تمسخر امباپه با زیرچشم های مسی

تمسخر دوباره کیلیان امباپه توسط مسی

تصویر گویای همه چیز بود. امیلیانو با عروسکی از چهره کیلیان در دستانش در جشن قهرمانی آرژانتین حضور داشت. این تصویر به شدت در شبکه های اجتماعی وایرال شد. در زمانی که ملت آرژانتین برای خوشحالی و استقبال به بوینس آیرس رفته بودند. امباپه با این حرکت مورد تمسخر آرژانتینی ها قرار گرفت و درباره او جوک های زیادی ساخته شد. ستاره فرانسوی در فینال توانست سه گل بزند و متاسفانه نتوانست دومین قهرمانی جام جهانی تیم ملی کشورش را جشن بگیرد.

دیبو مارتینز نیز با عروسکی از امباپه در دستانش بسیار سروصدا کرد و فرانسوی ها را از این حرکت ناراحت نمود. لیونل مسی نیز از این اتفاق اصلا اطلاعی نداشت و دروازه بان تیمش عروسک هم تیمی او در PSG را در دست خودش دارد.

عروسک ستاره فرانسوی در آغوش دیبو
عروسک ستاره فرانسوی در آغوش دیبو

عروسک ستاره فرانسوی در آغوش دیبو

مارتینز دروازه بان آرژانتین استاد این حرکت های عجیب است. او بعد از سوت پایان بازی در فینال لوسیل نیز به سوی امباپه رفت و به او دلداری داد. اما در جشن قهرمانی یک حرکت دیگری انجام داد و اصلا دور از انتظار بود.

شاید به همین علت بود که او در لیست 11 بازیکن نشریه فرانسوی اکیپ قرار نداشت. مارتینز با درخشش در فینال جام جهانی قطعا نقش مهمی در قهرمان شدن تیم ملی کشورش در جام جهانی 2022 قطر داشت.

این دروازه بان جنجالی حرکت های مختلفی در جریان فینال و پنالتی ها انجام داد. نام او قطعا بیش از هر بازیکن دیگری در بین مردم دنیا خصوصا فرانسوی ها مطرح خواهد شد. این گلر که یکی از عوامل مهم قهرمان شدن تیم آلبی سلسته ها بود. حالا با این رفتارها قطعا در آینده ای نزدیک فرانسوی ها انتقام خود را از دروازه بان می گیرند.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *