تیم منتخب جام جهانی انتخاب شد

تیم منتخب جام جهانی قطر 2022 انتخاب شد ، نشریه اکیپ بعد از برگزاری فینال جام جهانی و قهرمانی تیم آرژانتین و نائیب قهرمانی فرانسه، لیست یازده بازیکن برتر در این رقابت ها را اعلام کند.

به گزارش سایت “ورزشی” مسی بهترین بازیکن جام جهانی انتخاب شد. البته امباپه نیز در فینال جایزه کفش طلا را دریافت کرد. اما در لیست بهترین تیم جام نشریه اکیپ، مهاجم فرانسه از مسی بالاتر است.

تیم منتخب جام جهانی 2022 قطر انتخاب شد

امباپه توانست نمره 7.17 را نسبت به مسی با نمره 6.71 کسب کند. تیمی که نشریه اکیپ فرانسه منتشر کرد. دومینیک لیواکوویچ گلر تیم کرواسی نیز با نمره 6.57 در ردیف سوم قرار دارد. دستکش طلا نیز به دروازه بان آرژانتین رسید.

یازده بازیکنی که در تیم منتخب نشریه اکیپ فرانسوی قرار گرفته اند شامل دومینیک لیواکوویچ، اشرف حکیمی، سایس، یوشکو گواردیول، مارکوس آکونیا، لوکا مودریچ، آمرابات، فرناندز،مسی، امباپه و ساکا می باشد.

تیم منتخب جام جهانی چگونه انتخاب شد؟

نشریه اکیپ فرانسه بهترین تیم جام جهانی 2022 قطر را با یک فرمول خاص و جالب انتخاب کرده است. این نمره ها معدل هایی است که در پایان هر بازی به بازیکن داده می شد. بر این اساس تیم فرانسه تنها یک بازیکن در این لیست دارد. امباپه با معدل نمره 7.17 به عنوان بهترین بازیکن جام شد.

تیم ملی مراکش نیز با سه بازیکن در این تیم باعث شد تا بهترین تیم لقب بگیرد. تیمی که در جام جهانی قبلی با تیم های ایران، اسپانیا و پرتغال همگروه شد و حتی در برابر ایران 1-0 باخت و حذف شد. در بین 32 تیم در دوحه این تیم جزو بهترین ها بوده که نشان دهنده پیشرفت نامحدود آنها است. حکیمی، سایس و آمرابات سه بازیکن تیم مراکش هستند که در لیست اصلی و منتخب جام قرار گرفتند. در ادامه تصویر بهترین بازیکنان منتخب در جام قطر را مشاهده می کنید که به ترتیب از دورازه بان تا مهاجمین قرار داده شده اند.

تیم منتخب جام جهانی 2022 قطر انتخاب شد
تیم منتخب جام جهانی 2022 قطر

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *