رونالدو ثروتمند ترین اینفلوئنسر در اینستاگرام

ثروت رونالدو از اینستاگرام چقدر است؟ در حال حاضر کریستیانو رونالدو ستاره مشهور پرتغالی در رتبه 1 ثروتمندان ایسنتاگرام قرار گرفته است. که میتواند بیشترین مبلغ را برای انتشار یک پست تبلیغاتی برای یک محصول یا یک برند در صفحه شخصی اش منتشر کند. به طوری که او میتواند تا 2 میلیون دلار برای هر پست تبلیفاتی که در پیجش منتشر میکند دریافت کند.

کریستیانو که در یورو 2020 تنها با برداشتن نوشابه از جلوی خودش توانست آسیب زیادی به سهام های شرکت اسپانسر یورو 2020 بزند.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

ثروت رونالدو از اینستاگرام

او در فهرست برترین های اینستاگرام توانسته لقب پادشاه اینفلوئنسر ها را به خودش اختصاص بدهد. در این لیست حتی دواین (راک) کشتی گیر، جانسون، بیبر، و آریانا گرانده خواننده حصور دارند.

این اولین باری است که این فوتبالیست در رده بندی سالانه که در اختیار افراد مشهور آمریکایی از صنعت تلویزیون واقعیت، فیلم و موسیقی است، به مقام اول می رسد.

مبلغی که تخمین زده می‌شود رونالدو می‌تواند برای یک پست حمایت‌شده دریافت کند. سال گذشته به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافت و از ۸۸۹ هزار دلار در سال ۲۰۱۹ تقریبا دو برابر شد.

تخمین زده می شود که این بازیکن 36 ساله سالانه بیش از 40 میلیون دلار از اینستاگرام درآمد دارد. که بیشتر از دستمزد او به عنوان بازیکن در باشگاه سری آ ایتالیا یوونتوس است. و هزینه پرداخت به ازای هر پست او به همراه محبوبیت او افزایش یافته است.

در طول همه گیری و پاندومی کرونا رونالدو با بیش از 300 میلیون طرفدار در اینستاگرام ، با بیش از 125 میلیون طرفدار از ابتدای سال گذشته، بیش از سه برابر 100 میلیون نفری که در سال 2017 داشت، با بیش از 300 میلیون طرفدار، به آن اضافه شده است.

این نماد فوتبال در صدر فهرست ثروتمند رسانه های اجتماعی برای سال 2022 است. که هر پست 2,000,000 دلار درآمد دارد و هر ورزشکار بزرگ دیگری در جهان را پشت سر می گذارد.

او دو برابر دستمزد دومین ورزشکار برتر در هر پست دریافت می کند. که لیونل مسی از پاری سن ژرمن است که در کنار خود کریستیانو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ شناخته می شود.

حتما بخوانید: جورجینا رودریگرز همسر رونالدو | بیوگرافی+داستان آشنایی+عکس

فهرست مقدار درآمد هر ورزشکار از پست های تبلیغاتی در اینستاگرام

جدول پایین مقدار درآمد هر ورزشکار به ازای قرار دادن هر پست تبلیغاتی را نوشته است. که رونالدو ستاره پرتغالی نیز در رتبه بالا قرار گرفته است.

ورزش بازیکن درآمد در هر پست
فوتبال کریستیانو رونالدو 2,000,000 دلار
فوتبال لئو مسی 1,000,000 دلار
کشتی دواین جانسون 1,000,000 دلار
کریکت ویرات کهلی 694,509 دلار
فوتبال نیمار 584956 دلار
بسکتبال جیمز له برون 428601 دلار
فوتبال دیوید بکهام 247763 دلار
فوتبال کیلیان امباپه 240,588 دلار
فوتبال رونالدینیو 223769 دلار
فوتبال مارسلو 191,384 دلار
آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *