کامرون به لطف ضربه سر مرحوم وینسنت ابوباکار برزیل را 1-0 شکست داد

گزارش بازی در حالی که کامرون به لطف ضربه سر مرحوم وینسنت ابوباکار برزیل را 1-0 شکست داد. نتیجه برای تیم ریگوبرت سانگ برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی کافی نیست، در حالی که برزیل در گروه G در صدر جدول قرار دارد و در دور بعد با کره جنوبی روبرو می شود. سوئیس پس از غلبه بر صربستان دوم شد و با پرتغال بازی خواهد کرد

ضربه سر ضربات ایستگاهی وینسنت ابوباکار باعث شد تا کامرون یک پیروزی به یاد ماندنی را مقابل برزیل قهرمان پنج دوره جهان به ارمغان بیاورد، اما این برای تیم آفریقایی کافی نبود تا بتواند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی حضور داشته باشد.

کامرون در حالی وارد بازی شد که می دانست باید برزیل را شکست دهد تا امیدهای خود را برای صعود به ناک اوت زنده نگه دارد و به لطف کاپیتان خود ابوبکر که برای جشن های خود به دلیل برنده دیرهنگامش اخراج شد، پایان معامله را حفظ کردند.

با این حال، برد سوئیس مقابل صربستان به این معنا بود که کامرون بدون توجه به نتیجه ای که در برابر برزیل کسب کرده بود، نتوانست به اندازه کافی در گروه G به دور بعد صعود کند.

آمریکایی‌های جنوبی به لطف تفاضل گل برتر نسبت به سوئیس به مقام اول گروه دست یافتند، به این معنی که عصر دوشنبه برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کره جنوبی خواهند رفت.

برزیلی خوش شانس بود

چگونه کامرون به پیروزی معروف مقابل برزیل دست یافت

امیدهای کامرون برای شکست دادن یک شکست مطمئناً با دیدن ترکیب اصلی برزیل افزایش یافت، زیرا تیته، سرمربی تیم، 9 تغییر را با حضور در گروه G انجام داد.

با این حال، حضور بازیکنانی مانند ادرسون، فابینیو و گابریل مارتینلی به این معنی بود که این تیم همچنان یک تیم برزیلی پر از کیفیت بود و آنها بر مسابقات در ورزشگاه نمادین لوزایل تسلط داشتند.

اما، چه به دلیل تغییرات در ترکیب آنها باشد که بر تسلط آنها تأثیر بگذارد و چه احساس رضایتی که با حضور در ناک اوت ها از قبل به پایان رسیده بود، سلکائو فرصت های خود را در طول بازی هدر داد.

مارتینلی از آرسنال شاهد چندین تلاش بود که دروازه بان دیویس اپاسی به خوبی مهار شد، در حالی که ادر میلیتائو، برمر و برونو گیماراس همگی دیدند که تلاش های نزدیک با دفاع ناامید کامرون مسدود شده است.

برزیل بازی را با 21 شوت و مجموع گل های مورد انتظار 2.25 به پایان رساند، اما نتوانست کامرون را شکست دهد، کامرونی که در زمان مصدومیت نیمه اول با ضربه سر برایان امبومو توسط ادرسون با پنجه خارج شد، به خود نزدیک شد.

پدرو یک فرصت با شکوه دیرهنگام را برای پیش انداختن برزیل از دست داد و تیم ریگوبرت سانگ در نهایت حریف خود را به دلیل ولخرجی از طریق ابوباکار تنبیه کرد و کاپیتان – پس از گل و پاس گلش به تیم بازگردانده شد و یک امتیاز را در بازی قبلی خود مقابل صربستان به ارمغان آورد – با تکان دادن سر. برنده دیرهنگام قبل از دریافت کارت زرد دوم به دلیل درآوردن پیراهنش در جشن های پر شور.

هنوز زمان باقی مانده بود تا گیمارش دو فرصت عالی دیگر را برای نجات یک امتیاز برای برزیل از دست بدهد، برزیلی خوش شانس بود که سوئیس نتوانست برتری خود را نسبت به صربستان افزایش دهد و آنها را به مقام اول گروه برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *