جدایی یورگن لوکادیا
جدایی لوکادیا از پرسپولیس – به گزارش ورزشی، در حالیکه تیم پرسپولیس خود را آماده بازی روز سه‌شنبه مقابل استقلال می‌کرد. اما درخواستیورگن لوکادیا برای سفر به اسپانیا در آستانه این دیدار باعث به وجود آمدن حاشیه‌ای شده که به نظر می‌رسد سرخ‌پوشان را تحت تأثیر خود قرار دهد.

لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس جدا شده است!

لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس به بهانه بیماری همسرش از شب گذشته به فرودگاه امام خمینی رفته و خواستار خروج از ایران و سفر به اسپانیا شده است.

این بازیکن که همچنان در تهران حضور دارد. بامداد امروز فرودگاه امام را به سمت محل اقامتش ترک کرد. اما از صبح امروز تا لحظه انتشار این خبر در فرودگاه امام خمینی حاضر است تا بتواند ایران را به مقصد اسپانیا ترک کند.

این در حالی است که این بازیکن به دلیل قرارداد با پرسپولیس و داشتن مجوز کار برای خروج از کشور نیازمند مجوز است. و رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس از صبح امروز به دنبال این است تا این مسئله حل شود.

لوکادیا که حدوداً ۱۰ روز زودتر تست دوم خود را از پرسپولیس دریافت کرده مصمم به ترک تهران است. و اعلام کرده که تا زمان خروج از کشور در فرودگاه باقی خواهد ماند! این در حالی است که او نیازمند مفاصاحساب مالیاتی است و به نظر می‌رسد در نهایت تهران را به زودی ترک کند.

سفر لوکادیا به اسپانیا به بهانه بیماری همسرش به نظر می‌رسد مقدمه‌ای برای جدایی او از پرسپولیس باشد. چرا که مدیران این باشگاه معتقدند او در صورت خروج از کشور دیگر به ایران بازنخواهد گشت. این در حالی است که در چند وقت اخیر شایعاتی مبنی براینکه لوکادیا به دلیل اغتشاشات اخیر شاید از پرسپولیس جدا شده است. و عدم امنیت را بهانه‌ای برای جدایی مطرح کند به گوش می‌رسید. و حالا این مسئله باعث شده تا در سفری که او تهران را ترک کند جدای‌اش از پرسپولیس کلید خواهد خورد.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
18 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *