جدایی لوکادیا از پرسپولیس

جدا شدن لوکادیا از پرسپولیس قطعی شد. یورگن لوکادیا با درخواست دولت هلند از ایران خارج و قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد. او به طرز عجیبی و بدون هماهنگی قراردادش را یک طرفه فسخ کرد. یورگن لوکادیا با ارسال نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که از این تیم جدا شده است.

باشگاه پرسپولیس از جدایی رسمی یورگن لوکادیا خبر داد.

طبق گزارش ورزشی- در حالی که بر اساس تعهد در لحظه خروج از ایران، یورگن لوکادیا باید امروز به ایران بازمی‌گشت. اما این اتفاق رخ نداد. و حالا باشگاه پرسپولیس از جدایی رسمی او خبر داده است.

یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی پرسپولیس که صبح دوشنبه برای مرخصی دو روزه ایران را ترک کرده بود. به نوشته باشگاه پرسپولیس «امروز طی نامه‌ و اقدامی غیر حرفه‌ای قرارداد خود با پرسپولیس را یکطرفه فسخ» کرده است. و به همکاری خود با قرمزها پایان داده است.

باشگاه پرسپولیس در ادامه خبر نوشت: «لوکادیا در این نامه ضمن تشکر از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس، به دلایل غیر مالی و غیر فوتبالی و شخصی قراردادش را فسخ کرده است.»

مهاجم هلندی پرسپولیس که این فصل شش گل برای پرسپولیس به ثمر رساند. دو روز پیش از شهرآورد اعلام کرد. که به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد. از ایران برود و در همان روز قصد خود را عملی کرد.

وب‌سایت‌های هلندی از احتمال انتقال لوکادیا به تیمی در اردیویسه خبر داده است. و او را خرید احتمالی باشگاه توئنته دانسته‌اند.

با جدایی یورگن لوکادیا پرسپولیس امکان خرید یک مهاجم جدید را خواهد داشت. مهاجمی که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری اعلام کرد. که در صورت جدایی لوکا، باید انجام شود.

بسیاری می‌گویند؛ لوکادیا تا ۴۸ ساعت آینده باید به ایران برگردد. و اگر اتفاقی غیر از این رخ دهد. باشگاه پرسپولیس از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. حق و حقوق لوکادیا را هم پرداخت کرده است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *