انزو فرناندز

رئال آماده جذب ستاره جوان انزو فرناندز قهرمان جهان است. این هافبک 21 ساله فعلا در تیم بنفیکا پرتغال به میدان می رود. ولی رئال مادرید اسپانیا حاضر است با موافقت باشگاه پرتغالی امسال در ماه ژانویه بند آزاد سازی 120 میلیون یورویی این بازیکن را پرداخت کند. تا انزو فرناندز در تابستان در کمپ تمرین رئال حاضر شود.

گزارش برخی رسانه های اسپانیایی در مورد جذب ستاره جوان انزو فرناندز

اکثر رسانه های مطرح اسپانیایی ادعا می کنند .که انزو فرناندز، هافبک تیم ملی آرژانتین، که جایزه بازیکن برتر جوان جام جهانی 2022 قطر را بدست آورد. به شدت مدیران رئال مادرید را به خود علاقه مند کرده است.

این هافبک 21 ساله فعلا در تیم بنفیکا پرتغال به میدان می رود. ولی رئال مادرید اسپانیا حاضر است با موافقت باشگاه پرتغالی امسال در ماه ژانویه بند آزاد سازی 120 میلیون یورویی این بازیکن را پرداخت کند. تا انزو فرناندز در تابستان در کمپ تمرین رئال حاضر شود.

گزارشات باشگاه رئال مادرید اسپانیا،

بر اساس این گزارشات باشگاه رئال مادرید اسپانیا، پیش از برگزاری رقابت های جام جهانی 2022 قطر این بازیکن را که در بنفیکا پرتغال بازی می کرد را زیر نظر داشته است. و عملکرد او را تحسین کرده است و در مسابقات جام جهانی پس از درخشش انزو فرناندز در تیم ملی، کارلتو آنچلوتی به مدیران باشگاه رئال اصرار کرده است. تا این ستاره جوان و آینده دار را به هر قیمتی شده به خدمت بگیرند.

در این که رئال مادرید در ادامه فصل و فصل آینده به هافبک نیاز دارد و در حال فکر به جذب هافبک است، شکی وجود ندارد. لوکا مودریچ بازیکن ستاره تیم ملی کرواسی در جام جهانی 2022 قطر بزودی 38 ساله خواهد شد. و دیگر توان بازی بالا و قدرت دوندگی را ندارد. و آینده او در رئال مادرید در حاله ای از ابهام قرار گرفته است.

سیگنال های ارتباطی بین لوکا مودریچ و رئال مادرید قبل از جام و بعد از جهانی قطع شده است. و مدیران باشگاه رئال مادرید نمی دانند. که آیا تونی کروس هافبک آلمانی این تیم قصد جدایی دارد یا ماندگار می شود.

سباستین سرور، خبرنگار اسپانیایی، نزدیک به باشگاه رئال مادرید تمام این اخبار را تایید کرد و گفت: باشگاه رئال مادرید اسپانیا بزودی در ماه ژانویه بند آزاد سازی انزو فرناندز را پرداخت می کند. و او را در پیراهن سفید رئال خواهیم دید.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *