ارلینگ هالند

جسی مارش در مورد ارلینگ هالند گفت او موجب مشکلاتی برای سفیدپوشان خواهد شد. او می‌گوید لیدز انتظار دارد که ارلینگ هالند، هوادار دوران کودکی سفیدپوشان، در دیدار روز چهارشنبه با منچسترسیتی “مشکلاتی ایجاد کند”.

جسی مارش در مورد ارلینگ هالند بهترین گلزن لیگ برتر سیتی 

ارلینگ هالند، بهترین گلزن لیگ برتر سیتی، زمانی در لیدز به دنیا آمد که پدرش، آلف اینگه، برای این باشگاه بازی می کرد. مارش قبلاً مدیر هالند در ردبول سالزبورگ بود و می‌گوید مرد نروژی قبل از سفر سیتی به الند رود به او پیام داده است. مارش گفت: «او به محض اینکه برنامه اعلام شد به من پیام داد.

من به او اجازه دادم در آن مسابقه یک مصدومیت کوچک همسترینگ داشته باشد!

او در لیدز به دنیا آمد، پدرش در اینجا سابقه دارد و به همین دلیل باشگاه را در قلب خود دارد. زمانی که من کار را دریافت کردم، او و پدرش از او حمایت کردند. ما انتظار داریم که او کاملا آماده باشد و این باعث ایجاد مشکلاتی می شود. برای ما.”

لیدز در رده پانزدهم لیگ برتر قرار دارد و تنها 4 پیروزی در قسمت اول فصل قبل از تعطیلات جام جهانی کسب کرده است.

مارش گفت که باشگاه از زمان خود برای “سرمایه گذاری روی آمادگی تیم” استفاده کرد، و افزود که اگرچه تعدادی از بازیکنان مصدومیت های جزئی داشتند، پیشرفت حاصل شده است و “همکاری تیم قوی است”.

با این حال، او اعتراف می کند که لیدز هنگام استقبال از قهرمان لیگ برتر با یک “وظیفه بزرگ” روبرو است.

او گفت: “در حال حاضر، من سیتی است که ما روی آن تمرکز کرده ایم. من امیدوارم که بازیکنان آنها در جام جهانی به عمق بیشتری بروند، اما این مسابقات بسیار رقابتی است.”

آنها یک تیم عالی و بهترین سرمربی جهان دارند.

ما از بزرگ‌ترین حریفان نمی‌ترسیم. ما ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم رقابت کنیم و امتیاز بگیریم، اما برای انجام این کار به یک برنامه و اجرای خوب نیاز داریم و این را می‌دانیم.»

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
23 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *