باشگاه النصر عربستان سعودی پیشنهاد بزرگی برای جذب کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی برای پیوستن به این تیم  پس از جام جهانی ارائه کرده است.

باشگاه های مختلفی به او ابراز علاقه کرده اند و آماده ی ارائه ی پیشنهاد می باشند. طبق گزارش ها، پیشنهاد النصر با رقم باورنکردنی حدود 200 میلیون یورو در سال بزرگترین پیشنهاد است.

مشکل از کجا شروع شد؟

رونالدو 37 ساله پس از فسخ قرارداد با منچستریونایتد در ماه گذشته در پی مصاحبه ای جنجالی در برنامه ی پیرس مورگان، به بازیکن آزاد تبدیل شده است. طی چند روز پس از این مصاحبه، باشگاه منچستر با انتشار بیانیه ای از پایان همکاری با این بازیکن خبر داد.

او طی این مصاحبه ی جنجالی که بارها در فضای اینترنت پیرامون آن بحث و تنش رخ داد، گفت که برای مربی این تیم اریک تن هاگ “هیچ احترامی” قائل نیست.

او همچنین در مصاحبه ای با  TalkTV گفته است که قرارداد 305 میلیون پوندی برای پیوستن به یک باشگاه عربستانی در تابستان را رد کرده است؛ انتقالی که باعث می شد او به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل شود.

مشخص است که در حال حاضر رونالدو فقط و به طور کامل روی رقابت های پرتغال در جام جهانی تمرکز دارد. و تا زمانی که این مسابقات برای پرتغال به پایان نرسد، قصد ندارد در مورد برنامه های آینده اش تصمیم بگیرد یا حداقل درباره ی آنها افشاگری کند.

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو اولین بازیکنی است که در 5 جام جهانی مختلف گلزنی می کند

رونالدو و جام جهانی قطر

یک منبع نزدیک به النصر طی مصاحبه ای اذعان کرده است که هیچ قراردادی با رونالدو امضا نشده است. آنها گفتند: “ما از بزرگترین طرفداران این بازیکن هستیم و مانند هر باشگاهی دوست داریم او را به خدمت بگیریم. اما از سویی درک می کنیم که تمرکز او اکنون فقط روی جام جهانی است.”
پرتغال روز سه شنبه در قطر در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف سوئیس می رود.

در این دوره از رقابت ها و با گلزنی از روی نقطه ی پنالتی در مرحله ی گروهی و در جریان برد 3 بر 2 مقابل غنا، رونالدو به اولین بازیکنی تبدیل شد که در پنج جام جهانی گلزنی می کند. او اکنون با 8 گل، یکی از بهترین گلزنان تاریخ جام جهانی است.
اگرچه او یک بازیکن آزاد است، اما تا 1 ژانویه اجازه ندارد با یک باشگاه جدید قرارداد امضا کند. چرا که تا پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات قبلی، با باشگاه منچستر یونایتد همچنان قرارداد داشت.
او همچنین باید بخاطر رفتار غیر ورزشی ای که بابت کوبیدن گوشی موبایل یکی از طرفداران اورتون به زمین، در جریان باخت یونایتد مقابل این تیم، مرتکب شد، دو بازی محرومیت در سطح لیگ داخلی انگلیس یا هر کشور دیگری که در آینده در آنجا مشغول به بازی خواهد شد، بگذراند.
رونالدو در 346 بازی برای یونایتد طی دو دوره ی مختلف 145 گل به ثمر رساند. در سال 2009 راهی رئال مادرید شد و در سال 2018 به یوونتوس رفت. سپس در سال 2021 از یوونتوس به اولدترافورد بازگشت.
پیش از فسخ قرار داد او با یونایتد، حدود 7 ماه از قراردادش با این تیم به ارزش 500هزار یورو در هفته باقی مانده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *