جورجینا رودریگز تولد 29 سالگی

جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو 27 ژانویه امسال 29 ساله شد. و این کار را به شیوه ای بسیار خاص و پر زرق و برق انجام داده است. زیرا او یک مهمانی کوچک با نزدیک ترین دوستان خود برای جشن گرفتن ترتیب داده است. همچنین ده ها گل آرایی دریافت کرده است که ما را بی حرف گذاشته است.

جورجینا رودریگز تولد 29 سالگی خود را چگونه جشن گرفت؟

جورجینا رودریگز تولد
جورجینا رودریگز تولد

رودریگز به تازگی چندین عکس از جشن تولد دیدنی خود به اشتراک گذاشته است. و در میان تصاویری که او در شبکه‌های اجتماعی آپلود کرد، دیدیم که تمام خانواده‌اش در این روز خاص در کنار او بودند، زیرا هم فرزندانش (کریستیانو جونیور، اوا، متئو، آلانا مارتینا و بلا اسمرالدا) و همسرش برای این روز عکس گرفتند.

فرزندان و دوستان جورجینا در عربستان سعودی حضور داشتند

دوستان جورجینا
دوستان جورجینا

علاوه بر فرزندانش، دوستان این ستاره رئالیتی شو نیز در عربستان سعودی به او پیوستند تا کیک تولد سه طبقه دیدنی او را که با فوندانت و پروانه های سفید پوشانده شده بود، بریدند.

منوی عجیب و غریب تولد جورجینا رودریگز

به همین ترتیب، مهمانان از یک منوی خوشمزه و عجیب و غریب که شامل میوه هایی مانند نارگیل یا انبه و عکسی احساسی از ژورجینا در حال ژست گرفتن از عربستان سعودی بود، لذت بردند.

ما همچنین دیدیم که همسر کریستیانو رونالدو از هیچ هزینه ای در زمینه دکوراسیون دریغ نکرده است، زیرا ده ها گل محل برگزاری جشن تولد 29 سالگی خود را تزئین کرده است.

کیک تولد جورجینا

"کیک

در میان شگفت‌انگیزترین چیزهایی که دیدیم، پروانه‌ای غول‌پیکر بود که از گل‌ها ساخته شده بود که من را متعجب کرد، و همچنین کیک دوم به رنگ صورتی با گل‌های خوراکی که دهانمان را به آب انداخت، بنابراین می‌توانیم استنباط کنیم که با وجود اینکه اخیراً به عربستان تغییر مکان داده است. جورجینا به خوبی با زندگی جدید خود در خاورمیانه سازگار شده است.

جورجینا تولد خود را با کیک 3 طبقه با طرح های گلدار و متن طلایی که به زبان پرتغالی “تولدت مبارک” می خواند جشن گرفت. این مدل به اینستاگرام رفت و عکس هایی از خود در کنار رونالدو و فرزندانشان به اشتراک گذاشت. یکی از عکس‌های او با پس‌زمینه‌ای سفید پوشیده از پر بود که روی آن نوشته شده بود «تولدت مبارک جورجینا».

پروانه‌ای غول‌پیکر

29 سال در کنار مردمی که با تمام وجودم دوستشان دارم، به پایان رسید. خداروشکر برای همه چی جورجینا در توضیح پست خود نوشت: از همه شما سپاسگزارم که کمی از وقت خود را صرف تبریک و ارسال عشق به من کردید.

از عکس‌های جورجینا برای تزئین راهرو استفاده شد که به یکی از اتاق‌های غذاخوری اختصاص داده شده برای زوج، فرزندانشان و چند دوست نزدیک منتهی می‌شد. دوست دختر رونالدو با یک گل سفید بزرگ مورد استقبال قرار گرفت و اتاق با شمع تزئین شد تا فضایی رمانتیک به آن ببخشد. این زوج همچنین با دو نوازنده در حال نواختن ویولن و عود پذیرایی شدند.

پس از جشن، حامیان رونالدو و جورجینا در خارج از غذاخوری جمع شدند.

لباس جورجینا

"لباس

برای این روز خاص، او یک لباس تنگ و سفید پوشیده بود که منحنی های او را برجسته می کرد. او در کنار خانواده و دوستانش جشن گرفت و رسانه های خارجی گزارش دادند که مدل و فوتبالیست همزمان وارد رستوران نشدند. جورجینا اول با بچه هایش آمد و قیافه جدی داشت و زیر لب چیزی می گفت.

سپس رونالدو با دوستانش آمد. این بدیهی است که جورجینا را آزار می دهد زیرا این فوتبالیست در مرکز توجه قرار داشت و همه از او عکس می گرفتند. هواداران زیادی منتظر کریستیانو بودند، بنابراین پس از جشن، او را با درخواست عکس و امضا پر کردند. سپس جورجینا بار دیگر در سایه او قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *