انگلیس جام جهانی خوبی نداشت

جیمی ردنپ می گوید انگلیس جام جهانی خوبی نداشت. آرژانتین فرانسه را شکست داد و فینال جام جهانی را برد. جیمی ردنپ معتقد است که انگلیس باید بهتر از مرحله یک چهارم نهایی بازی می کرد و می گوید هر مربی شایسته ای می توانست با رکورد گرت ساوتگیت برابری کند. ردنپ برد آرژانتین را بهترین فینالی که تا به حال دیده است توصیف کرد.

من این احساس را قبول ندارم که انگلیس جام جهانی واقعاً خوبی داشت. رسیدن به یک چهارم نهایی دستاورد بزرگی نبود و فکر نمی کنم باید آن را جشن بگیریم.

ما می‌توانستیم با ترکیب و عمقی که در اختیار داریم کارهای بیشتری انجام دهیم. تعویض هایی که انجام دادیم به اندازه کافی سریع نبود و بازیکنان اشتباهی را از زمین خارج کردیم.

وقتی به فرانسه و آرژانتین در فینال جام جهانی نگاه می‌کنم، فکر می‌کنی ممکن است ما باشیم. آرژانتین تیم بسیار خوبی است اما خارج از این دنیا نیست. لیونل مسی به آنها یک امتیاز اختلاف داد و دلیل بردشان چیست.

وقتی در سال 1998 با آنها بازی کردم، آنها زین الدین زیدان، امانوئل پتی، پاتریک ویرا و دیدیه دشان را به عنوان کاپیتان خود داشتند – اینها بازیکنانی بودند که می توانستند بازی را تغییر دهند.

آن را با این تیم مقایسه کنید: بی احترامی به اولیویه ژیرو که یک تورنمنت عالی داشت، اما اگر یکی از بهترین گلزنان آنها باشد.

فرانسه کریم بنزما را نداشت، انگولو کانته را نداشت. آنها کیلیان امباپه را داشتند که فاکتور X را به آنها داد.

از نظر دفاعی هم کمی ضعیف تر هستیم. با توجه به وضعیت بازیکنان قبل از جام جهانی با مصدومیت، از نظر دفاعی کار بزرگی انجام دادیم. هری مگوایر یک جام جهانی عالی داشت، اما در دراز مدت باید مدافع میانی را پیدا کنیم که ما را به سطح نخبگان برساند.

حتما بخوانید: گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس تا یورو 2024 خواهد ماند

اظهارات جیمی ردنپ در مورد ساوتگیت

انگلیس جام جهانی خوبی نداشت هر مربی می تواند کاری را که ساوتگیت انجام داده است انجام دهد.

ما نباید فکر کنیم که هیچ کس دیگری آنجا وجود ندارد. مدیران خوب زیادی وجود خواهند داشت که به همان اندازه کارشان را خوب انجام می دهند.

هر مربی جوان، انگلیسی، لیگ برتری که ارزشش را داشته باشد، وقتی به تیم‌هایی که ما بازی کرده‌ایم نگاه می‌کنید، انگلیس را به یک چهارم نهایی می‌برد.

در جام جهانی 2018 خداحافظی های زیادی داشتیم. ما با یک تیم خوب در کرواسی بازی می کنیم و آنها ما را شکست دادند. ما در این جام جهانی با تیم خوبی بازی می کنیم و آنها ما را شکست دادند.

در آخرین یورو، ما دو تیم خوب را در دانمارک و آلمان شکست دادیم – اما هیچ کدام از گروه خود در این جام جهانی خارج نشدند.

اگر در حال حاضر به نامزدها نگاه کنید، گراهام پاتر را در چلسی می بینید، ادی هاو در نیوکاسل کار بزرگی انجام می دهد. فرانک لمپارد که سابقه بازی در انگلیس را دارد در اورتون حضور دارد. این برای استیون جرارد در استون ویلا کارساز نبود، اما هر کدام از اینها می توانست به خوبی ساوتگیت کار کند.

ما خیلی نزدیکیم باید قدردان این باشیم که بازیکنان خوبی داریم. شما جود بلینگهام را دارید که می توانید تیمی را در اطرافش بسازید، هری کین چند سال دیگر در آنجا حضور خواهد داشت، دکلن رایس و فیل فودن هستند – که من دوست دارم آنها را در خط میانی ببینم.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *