جیمی کاراگر می‌گوید گرت ساوت‌گیت می‌توانست شجاع‌تر عمل کند.

صحبت های جیمی کاراگر در مورد گرت ساوت گیت: گرت ساوت گیت می‌توانست با بازیکنان تیم ملی انگلیس در شکست مقابل فرانسه در جام جهانی شجاع‌تر عمل کند.

جیمی کاراگر معتقد است که گرت ساوت‌گیت می‌توانست با تعویض‌هایش در باخت انگلیس در یک چهارم نهایی مقابل فرانسه شجاع‌تر عمل کند – و اکنون امیدوار است آرژانتین به جای آن جام جهانی را برد.

کاراگر به اسکای اسپورت نیوز گفت: «فکر می‌کنم وقتی می‌بینید چه کسی در رقابت باقی مانده است، مطمئناً فرصت بزرگی از دست رفته است.

“هرکسی که بازی را می برد، می توانست به عنوان یکی از محبوبیت های رقابت ها انتخاب شود. من فکر می کنم این اولین باری بود که احساس می کردم انگلیس مدعی جام جهانی است یا اگر فرانسه را شکست می داد باید ادامه می داد و جام جهانی را می برد.”

نحوه بازی انگلیس در بازی و تیم‌هایی که در رقابت‌ها باقی مانده‌اند، احساس می‌کند فرصت بزرگی از دست رفته است.»

آیا ساوت گیت می توانست شجاع تر باشد؟

با وجود تمام صحبت ها در مورد عمق تیم انگلیس، ساوتگیت اولین تعویض خود را تا دقیقه 79 انجام نداد – بلافاصله پس از اینکه اولیویه ژیرو گل پیروزی فرانسه را به ثمر رساند.

جیمی کاراگر ادامه داد: “فکر می‌کنم وقتی یک بازی را می‌بازید، چیزهایی وجود دارد که می‌توانید به آنها نگاه کنید و فکر کنید که می‌توانستید به گونه‌ای دیگر انجام دهید. شاید این در گذشته باشد و گفتن آن پس از آن رویداد آسان باشد.”

من قبل از بازی احساس می‌کردم، انگلیس باید از روی نیمکت برای انجام تعویض‌ها شجاع باشد. احساس می‌کردم در آن دوره بین دو گل او می‌توانست از روی نیمکت شجاع‌تر باشد.

می دانم که گرت ساوتگیت در گذشته در بازی با کرواسی [نیمه نهایی جام جهانی 2018] و ایتالیا [در فینال یورو 2020] به خاطر آن مورد انتقاد قرار گرفته است. هر دو تیم بهتر از ما بودند، اما من اینطور نیستم. فکر نمی‌کنم فرانسه بهتر از ما بود و من احساس می‌کردم تغییر این بود که بازی را ببریم تا حریف را متوقف نکنیم.

و همانطور که گفتم، با قدرتی که انگلیس روی نیمکت دارد، با قوی‌ترین نیمکت رقابت‌ها، من کاملاً به آن اعتقاد دارم و فقط فکر می‌کنم که می‌توانستیم در آن دوره زمانی که 1-1 بود، کمی فعال‌تر عمل کنیم. واقعا خوب بازی می کردند.”

انگلیس اکنون به اندازه کافی خوب است که برنده شود

با این حال کاراگر نمی خواهد ساوتگیت پست خود را ترک کند.

از نظر تصمیمی که می‌خواهد بگیرد، این به گرت ساوت‌گیت بستگی دارد. من مطمئناً از او دعوت نمی‌کنم یا فکر نمی‌کنم سرمربی تیمش تغییر کند. او با این گروه از بازیکنان کاملاً فوق‌العاده عمل کرده است. انجام شده در دو یا سه تورنمنت گذشته فوق العاده بوده است.

“بیشتر مردم در این کشور دوست دارند گرت ساوتگیت ادامه دهد و احساس می کنند که این تیم می تواند پیشرفت کند. من از نقطه نظر او قبل از مسابقات احساس کردم، سر و صدای زیادی وجود داشت، زیرا نتایج خوب پیش نمی رفت، او در حال گرفتن یک امتیاز بود. انتقادهای زیادی که من واقعاً با توجه به کاری که او انجام داده نمی توانستم درک کنم.

“اگر او بخواهد بماند، این برای انگلیس و رفتن به تورنمنت بعدی عالی خواهد بود. آنها باید با این باور که می توانند برنده شوند، وارد آن شوند. من فکر می کنم انگلیس اکنون به اندازه کافی خوب است که در مسابقات قهرمان شود، ما نشان داده ایم که چقدر نزدیک هستیم. دریافت کنید، اما در آن لحظات حیاتی ما هنوز هم می‌توانیم پیشرفت کنیم، مدیریت بازی را درست انجام دهیم. این در مسابقات بسیار حیاتی است، ضروری است که همه چیز را در شب‌های بزرگ درست کنیم.”

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *