خودخواهی نیمار باعث حذف سلسائو شد؟

حذف سلسائو به خاطر خودخواهی نیمار بود؟ نیمار که 5 فوریه 2022 تولد 30 سالگی اش را جشن گرفت، خیلی از مردم برزیل و طرفدارانش انتظار داشتند. پس از بیست سال او به همراه تیم پر ستاره برزیل جام را به خانه بازگردانند.

آنها که ترکیبی از جوانانی با استعداد و تکنیکی به همراه ستاره های با تجربه چون تیاگو سیلوا و مارکینیوش و دنی آلوز بودند نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. تا باز هم با شکست علیه کروات ها چهره ناکام جام لقب بگیرند.

به هر حال نِی جونیور که در مصاحبه ای قبل از جام جهانی اعلام کرده بود. احتمالا جام جهانی قطر آخرین جام جهانی او خواهد بود، نتوانست نام خود را کنار ستارگان برزیلی چون رونالدو و پله به عنوان قهرمان جهان  حک کند.

در حالی که در ضربات حساس پنالتی طرفداران برزیل انتطار داشتند نیمار مانند یک الگو و رهبر پنالتی اول را بزند. او از این کار خودداری کرد و پنالتی اول را رودریگو زد و خراب کرد نهایت به باخت آنها انجامید.

حال سوال اصلی این است نیمار برای جاودانه کردن نام خودش که ضربه ی آخر پنالتی را بزند حاضر شد پنالتی حساس اول را به رودریگوی جوان و بی تجربه بسپارد؟

باید منتظر ماند و دید که نیمار برای جام جهانی 2026 که با میزبانی  مشترک آمریکا_مکزیک_کانادا برگزار خواهد شد باز هم چهره نیمار با پیراهن برزیل خواهیم دید یا خیر؟

آخرین اخبار و رویدادهای ورزشی را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
11 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *