حمله به فروشگاه علی دایی

حمله به فروشگاه علی دایی ، این بازیکن پیشکسوت فوتبال ایران که جزو اسطوره های فوتبال دنیا به حساب می آید. او در اولین روز بهار سال 1348 به دنیا آمد. علی دایی بچه اردبیل است و تا پارسال آقای گل دنیا بود که رونالدو رکورد او را شکست. متاسفانه پس از مرگ مهسا امینی برای او حاشیه های فراوانی ایجاد شد.

حمله به فروشگاه علی دایی

جزئیات هولناک حمله به فروشگاه این اسطوره فوتبال ایران را با هم بخوانیم.

جزئیات اتفاق های هولناک برای آقای گل دنیا

حمله به فروشگاه علی دایی در روزهای اخیر مشاهده شد که تصاویرش در صدر خبرگزاری ها قرار گرفت. عکس های از فروشگاه علی دایی در بازار تهران منتشر شد که نشان داد اشخاصی روی در و کرکره مغازه های شهریار فوتبال ایران شعال نوشتند.

هفته های پیشین رستوران و جواهرفروشی علی دایی و همسرش به دلیل اعتصابات سه روزه تعطیل اعلام شد و بعد از سه روز نیز این مغازه ها پلمپ گردید. حالا جمعی از افراد منتقد مواضع علی دایی بر روی در و دیوار مغازه او شعار نوشتند و او را «بی‌غیرت» و «وطن‌فروش» نامیدند.

حتما بخوانید: بیوگرافی علی دایی | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر و فرزندان

تهدید خانواده علی دایی

شهریار فوتبال ایران قبلا در پست اینستاگرام از فشار و تهدید خود و خانواده اش خبر داده بود.

تصاویر حمله به مغازه علی دایی در تهران

حمله به فروشگاه علی دایی ، آیا علی دایی تهدید به مرگ شد؟

علی دایی در صفحه اینستاگرام خودش درباره تهدیدات این روزها علیه خودش و خانواده اش نوشت که این روزها درباره من نسبت های دروغی می دهند و می گویند که آیت الله بهجت(ره) از بنده خواست در فضای مجازی نباشم. نمی دانم واقعا این سخنان از کجا بر می آید!

البته او در حالی این روزها این صحبت ها را نشر می دهد که چندین سال پیش در یک برنامه تلویزیونی گفت که آیت‌الله بهجت(ره) به ایشان توصیه کرده در فضای مجازی فعالیتی نکند!

حمله به مغازه علی دایی
حمله به مغازه علی دایی

پست جنجالی علی دایی همه را شوکه کرد

دایی قبلا نیز با انتشار یک تصویر از تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی کشتی امید و تبریک به مناسبت قهرمانی این دو تیم در اینستاگرام نوشت: «سپاس و درود بر قهرمانان ملی کشورم، روزهای سختی که همه داغداریم، من هم دغدغه ای کوچک برای شما شده‌ام، مهم ترین چیزی که مرا دلگرم می کند محبت بی دریغ شما همطونانم است»

علی دایی گفت: صفحه ای در توییتر و تلگرام ندارم

جدیدا یک اکانت کاربری منتسب به علی دایی در توییتر فعالیتش را شروع کرده و توییت های زیادی درباره حوادث اخیر کشور انتشار داده است. علی دایی گفت که این یک حساب کاربری غیر واقعی و فیک است. بنده فقط در اینستاگرام با تیک آبی فعالیت دارم. بنده نه در تلگرام و نه در توییتر فعالیتی ندارم و همه اکانت های منتسب به بنده فیک هستند.

علی دایی و دخترش دنیز دایی
علی دایی و دخترش دنیز دایی

دستگیری علی دایی صحت ندارد

خبرهایی مبنی بر دستگیری شهریار فوتبال ایران در خبرگزاری های مختلف منتشر شد که اصلا این موضوع صحبت نداشته است. دیروز نیز یک خبرنگار خارجی توییت کرد که علی دایی بازداشت شده است. همچنین برخی منابع از برادر علی یعنی محمد دایی نقل کردند که چنین خبری اصلا صحبت ندارد و این یک دروغ محض است.

در روزهای اخیر نیز علی دایی درباره اتفاقات و اعتراضات داخل کشور استوری ها و پست های انتقادی گذاشت. پس از این بود که شایعات دستگیری او در فضای مجازی منتشر شد. حتی بعدا صفحاتی بنام او راه اندازی شد و مطالب مختلفی را از زبان علی دایی نشر دادند. در همین رابطه یک اکانت کاربری در توییتر بنام علی دایی فعالیت کرد و توییت هایی را درباره حوادث اخیر نشر داد. حتی درباره یحیی گل محمدی نیز این اتفاق پیش آمد که یحیی آن را تکذیت کرد.

حتما بخوانید: بیوگرافی علی کریمی | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر و فرزندان

کنایه دایی به نماینده مجلس درباره فوت دختر دانش‌آموز اردبیلی

علی دایی بعد از فوت اسرا پناهی دختر دانش آموز اردبیلی یک پست اینستاگرامی منتشر کرد. متن علی دایی در اینستا باعث واکنش تند نماینده اردبیل در مجلس و خبرگزاری فارس و روزنامه دولتی ایران شد.

در یک گزارش عنوان شد که علی دایی چون خودش اهل شهر اردبیل است و ارتباط خوبی با مردم شهرش دارد. در اینستاگرام نوشت: «سکوت ناشی از هتک حرمت به دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف که پایه‌های علمی و معرفتی خود را در این نهاد پرورش داده‌ام، امروز منجر به برخورد با دانش‌آموزان در یکی از مدارس در زادگاهم شده، سکوتی که تاوان مرگ دارد و هر روز داغی دیگر بر دل جای جای ایرانم می‌نشاند. من عضو هیچ گروهی نیستم، من جزو کوچکی از این مردم شریف هستم که دغدغه‌های‌شان دغدغه من است.»

انتقاد نماینده مجلس از علی دایی

بعد از قرار دادن این مطلب در اینستاگرامش ، کاظم موسوی نماینده اردبیل نسبت به حال علی دایی تاسف خورد. او با کنایه نسبت به اظهارات علی دایی گفت: «تاسف می‌خورم که برخی چهره‌های شاخص کشور و اسطوره‌ها به این مسائل می‌پردازند. امنیت کشور باعث شد که عده‌ای اسطوره شوند. با پول محرومان ورزشگاه ساختیم تا عده‌ای دیده شوند، اما امروز از اغتشاشگران حمایت می‌کنند. حرف بنده به این افراد این است که احترام خود را حفظ کرده و در رفتار خود تجدیدنظر کنند.»

بعدتر هم خبرگزاری فارس از علی دایی انتقاد کرد و از او درخواست کرد که کف روی آب نباشد. او باید به عنوان قهرمان دروغ نگوید. روزنامه دولتی ایران نیز در یک مطلب از علی دایی خواست که حرف هایش را پس بگیرد.

بعد از این حاشیه ها و انتقادها، علی دایی یک متن تند در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و کنایه های شدیدی به نماینده اردبیل داشت و حتی خبرگزاری ها و تلویزیون را نیز زیر باد انتقاد قرار داد.

پیام علی دایی در اینستاگرام خطاب به نماینده مجلس و روزنامه ها

پیام علی دایی در اینستاگرام خطاب به نماینده مجلس را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

پیام علی دایی در اینستاگرام خطاب به نماینده مجلس
پیام علی دایی در اینستاگرام خطاب به نماینده مجلس

مشکل خروج علی دایی از کشور

یکی از نزدیکان علی دایی خبر ضبط پاسپورت او در زمان بازگشت به تهران را کاملا تایید کرد. دایی که چندی قبل برای کار شخصی به خارج از کشور سفر کرد. از استانبول به تهران بازگشت. خبر بازگشت او تحت تاثیر شایعه عجیب قرار گرفت. شایعاتی نظیر ضبط پاسپورت علی دایی در فرودگاه که ساعتی قبل برخی از خبرگزاری ها درج کردند که علی دایی ممنوع الخروج شده است.

علی دایی به طور رسمی به این شایعه ها واکنشی نشان نداد. هیچ کدام از خبرگزاری های رسمی نیز خبر ممنوع الخروجی و شایعه پاسپورتش را تایید یا تکذیب نکردند.

حتما بخوانید: بیوگرافی یحیی گل محمدی | زندگی شخصی+عکس با همسر و فرزندانش+حواشی

واکنش علی دایی به درگذشت مهسا امینی

علی دایی در واکنش به فوت مهسا امینی با انتشار تصاویری از وی نوشت: چه به روزگار این سرزمین آوردید؟

واکنش علی دایی به درگذشت مهسا امینی

ماجرای تشویق علی دایی در بوندس لیگا

در یک بازی فرایبورگ در مقابل هرتابرلین در چارچوب رقابت های بوندسلیگا در یک شنبه شب در هفته نهم لیگ برتر آلمان در ورزشگاه خانگی هرتابرلین برگزار می شد. مسابقه با نتیجه 2-2 تمام شد.

در این بازی علی دایی با حمایت هواداران هرتابرلین برخوردار بود. اسطوره فوتبال ایران که یک زمانی در تیم هرتا آلمان بازی می کرد. به دلیل حواشی اخیر و اتفاقاتی که برایش رخ داد مورد توجه هواداران آلمانی قرار گرفت.

علی دایی و همسرش با مستر تستر
علی دایی و همسرش با مستر تستر

عکس جدید از همسر علی دایی و بازگشت پروازش از دبی

همسر علی دایی نیز در یک سفر غیر منتظره به دبی، پرواز هواپیمایی ماهان از امارات به کیش بازگردانده شد و همسر و دخترش از هواپیما پیاده شدند. علی دایی به این موضوع واکنش شدیدی نشان داد و گفت اگر همسرم ممنوع الخروج بود چرا اجازه پرواز به او در فرودگاه دادند. همسرم اصلا قصد رفتن به کشور دیگری را نداشت و حتی بلیط برگشت خودش را نیز رزرو کرده بود. قوانین فرودگاهی در کشور ما ضعیف است و باید زمانی که در فرودگاه امام خمینی (ره) پاسپورتش چک شد، به او درباره ممنوع الخروجی اطلاع می دادند.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

mohamadnd
3 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *