حمله امباپه به مارتینز

حمله ستاره والیبال به مارتینز ، انگاپت ستاره دنیای والیبال و از هموطن های امباپه از او در رقابت جام جهانی حمایت کرد. او خطاب به مارتینز دروازه بان آرژانتین گفت: تو نفرت انگیزی!

به گزارش سایت “ورزشی” در روز یکشنبه دو تیم فرانسه و آرژانتین در فینال جام قطر در مقابل هم قرار گرفتند. این مسابقه تماشایی و پرهیجان که توسط میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا تماشا می شد. مسابقه در وقت قانونی 90 دقیقه با نتیجه 2-2 تمام شد و به وقت های اضافی رفت که هر دو تیم دوباره گل زدند و نتیجه با نتیجه 3-3 به پنالتی ها رفت. ولی در ضربات پنالتی آرژانتین توانست حریف خودش را شکست دهد. لئو مسی به آرزوی دیرینه اش رسید و جام را بالای سر برد.

حمله فوق ستاره والیبال به مارتینز
حمله فوق ستاره والیبال به مارتینز

حمله ستاره والیبال به مارتینز

حواشی و کل کل فینال جام جهانی 2022 قطر بین آرژانتینی ها و فرانسوی ها تمام نشد. کیلیان امباپه در این مسابقه بسیار خوش درخشید و او می توانست فرانسه را قهرمان این جام کند. اما در ضربات پنالتی حرکات زشت مارتینز توسط افراد زیادی مورد انتقاد قرار گرفت. حتی صحنه ای که امباپه و مسی بعد از یکی از گل هایشان برای همدیگر مشت گرده نمودند نیز از دید رسانه های اجتماعی مخفی نماند.

این اتفاق ها و جنجال ها باعث واکنش افراد زیادی نظیر اروین انگاپت فرانسوی شد. او که واکنش تندی از خودش نشان داد و در یکی از صفحات اجتماعی مربوط به هوادارهای ESPN یک موضوع تحت عنوان “امیلیانو مارتینز در جریان جشن رختکن آرژانتین” را انتشار داد. البته مارتینز نیز خطاب به امباپه نوشت: “یک دقیقه سکوت برای امباپه”

حمله فوق ستاره والیبال به مارتینز
حمله فوق ستاره والیبال به مارتینز

این موضوع حتی باعث واکنش شدید انگاپت ستاره والیبال فرانسوی نیز شد و اروین با یک استوری در واقع جواب مارتینز را در صفحه اینستاگرام خود داد و او رفتار امیلیانو دروازه بان آرژانتینی ها را بسیار نفرت انگیز تلقی نمود و از امباپه حمایت کرد.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *