حرف‌های تند په په علیه داور آرژانتینی بازی پرتغال - مراکش

از جمله حواشی بازی پرتغال و مراکش در جام جهانی حرف‌های تند په په علیه داور آرژانتینی بود! حرف‌های تند په په علیه داور باعث شد تا خبرگزاری ها به این موضوع بپردازند. و او را عامل باخت و حذف تیم کشورش را داور این مسابقه بیان کند.

به گزارش وب سایت Varzeshi.org، تیم پرتغال در رقابت های جام جهانی 2022 و در رقابت نیمه نهایی در مقابل مراکش قرار گرفت و نتوانست از سد این تیم قدرتمند عبور کند و با نتیجه یک صفر این مسابقه را واگذار کرد. پرتغال از رقابت های جام جهانی 2022 در شرایطی خداحافظی کرد که فرصت های زیادی را برای بازگشایی دروازه مراکش داشتند.

مدافع پرتغالی فرصت های زیادی را در دقیقه های پایانی مسابقه از دست داد و ضربه سر او نیز نتوانست آنها را به گل برساند. په‌په و فرناندز مدعی هستند که داورها عامل اصلی شکت آنها در مقابل تیم مراکش هستند و احتمال قهرمانی تیم ملی آرژانتین وجود دارد.

ضربه سر په په در بازی پرتغال مراکش
ضربه سر په په در بازی پرتغال مراکش

در بازی پرتغال و مراکش مدافع پرتغال په په بیان داشت

تیم ملی مراکش از شانس بالایی برخوردار بود و توانستند گلی را در این مسابقه بزنند و به دور بعد مسابقات صعود کنند.

البته من به تمام بازیکنان تیم کشورم افتخار می نمایم و ما واقعا نمایش بی نظیری داشتیم و توانستیم مراکش را تحت فشار قرار دهیم و در این زمینه تلاش زیادی انجام دادیم، ولی متاسفانه نتوانستیم گلی را به ثمر برسانیم و البته داور مسابقه از پنالتی بر روی برونو فرناندز چشم پوشی کرد.

ما امکان قهرمان شدن در این جام جهانی را داشتیم، تیم داوری بسیار ضعیف عمل کرد و با مغرور بودن در زمین با تیم ملی پرتغال رفتار کرد. به همین علت نتیجه به نفع ما تمام نشد و البته به عقیده بنده تیم آرژانتین امسال قهرمان می شود و همچنین بیشتر داورهای این دوره اهل کشور آرژانتین بودند. تمام این اتفاق ها بی تاثیر نبوده و باید ببینیم چه اتفاق هایی در آینده رخ خواهد داد.

داور آرژانتینی بازی بد قضاوت کرد!

اصلا برای ما قابل پیش بینی نبود که داوری این مسابقه را شخصی از آرژانتین برعهده بگیرد. بعد از صحبت های دیروز لیونل مسی، یک آرژانتینی برای مسابقه تیم ملی ما سوت زد، این داور برای نیمه دوم وقت اضافی بیشتر از 8 دقیقه را باید لحاظ می کرد که اینکار را نیز انجام نداد و ما خیلی ناراحت هستیم. ما از کیفیت لازم برای کسب پیروزی در این برخوردار بوده ایم ولی نمی توانستیم گل بزنیم.

بازی پرتغال و مراکش و حرف‌های تند په په علیه داور آرژانتینی 

pepe در ادامه صحبت هایش نسبت به انتقادهای مسی و مارتینز نسبت به داور بازی متئو لاهوز نیز اشاره ای نمود و بیان داشت که فیفا به صورت اصولی باید در این زمینه فکری کند و آنها نمی توانند برای چنین دیدارهای مهم و حساسی، داورهایی از کشورهای نزدیک به مسابقات نیمه نهایی انتخاب کنند و ما بدترین داوری را در این مسابقه از جام جهانی دیده ایم.

واقعا نمی توانیم فکر کنیم که داور چرا برای سود حریف ما ضربه ایستگاهی گرفت و 10 دقیقه بیشتر وقت اضافه نگرفت. این داور خیلی مغرور بوده و هر زمان که ما خواستیم چیزی را بیان کنیم با لحن خشن و تند او مواجه می شدیم و زمانی که اسپانیا حذف شد من فکر می کنم داور تصمیم داشت که ما هم حذف شویم.

انتقادات په‌په به داورها
انتقادات په‌په به داورها

برونو فرناندز و په‌په هردو از داور شاکی بودند

برونو فرناندز از مدافع پرتغال نیز شاکی تر بود و در این باره با عصبانیت گفت: ” اگر واقعا می خواهند جام را به تیم ملی آرژانتین بدهند، خب اینکار را انجام دهند و اصلا برایم اهمیتی ندارد و هرچیزی که به مغزم می رسد را خواهم گفت.

واقعا به آنها لعنت می فرستم و خیلی عجیب می باشد که یک بازی از جام جهانی با داوری از کشوری است که هنوز در رقابت های نیمه نهایی جام حضور دارد و حتی ممکن است آنها به دنبال چیدن تیم آسانتر از پرتغال برای روبرو شدن با آرژانتین باشند و در این شکی نیست که امشب آنها کاری را انجام دادند و همه چیزها را بر علیه ما کردند.

متاسفانه داور برای ما وقت اضافه زیادی قائل نشد و در نیمه دوم حداقل باید 20 دقیقه وقت اضافه در نظر می گرفت که اینکار را انجام نداد و تیم ما حذف شد. این خبر از جمله حواشی بازی پرتغال و مراکش در جام جهانی بود.

جدیدترین اخبار و حواشی ورزش و فوتبال را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *