خداحافظی کیروش از تیم ملی فوتبال ایران

خداحافظی کیروش از تیم ملی فوتبال ایران ، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران رسما با یک پست اینستاگرامی از مردم و فوتبال ایران خداحافظی کرد.

خداحافظی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش سایت ورزشی ، بعد از اینکه کیروش در رقابت های جام جهانی قطر 2022 در برابر تیم های انگلیس و آمریکا شکست خورد و از این رقابت ها حذف شد. گمانه زنی ها درباره اینکه این سرمربی در نیمکت تیم ملی باقی خواهد ماند یا خیر زیاد شد. حتی شایعاتی مطرح شد که کیروش در قطر باقی مانده و به ایران نیامده است. حالا بعد از گذشت دو ماه از رقابت های جام جهانی کیروش رسما با انتشار یک پست از تیم ملی خداحافظی کرد.

شایعات درباره تمدید قرارداد با کیروش:

کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از ناکامی در رقابت های جام جهانی با تیم فوتبال ایران حالا از سمت خودش کناره گیری کرد. ظاهرا تمام خبرهای در زمینه قرارداد با این مربی شایعه بود و مسئولان فوتبال نتوانستند با او در زمینه ادامه همکاری موفق شوند. کی روش با یک پست در اینستاگرام رسم با هوادارهای فوتبال ایران خداحافظی کرد و نوشت: «وقتی که سفر جدیدی را آغاز می‌کنم، خاطرات زیادی وجود دارد که با افتخار آنها را نگه خواهم داشت.»

خداحافظی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران

چرا کیروش در تیم ملی ایران نماند؟

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل ناکامی دوباره در رقابت های جام جهانی از طرف مردم ایران طرد شد. حتی این سرمربی تلاش کرد که در نیمکت باقی بماند اما فعلا راهی جز رفتن برایش باقی نمانده بود. ظاهرا فدراسیون فوتبال نیز تمایلی به تمدید قرارداد با او ندارد. کارلوس کیروش یکی از پرسابقه ترین سرمربی های دنیا که دو دوره تیم ملی فوتبال ایران را در رقابت های جام جهانی و همچنین در یک دوره جام ملت های آسیا همراهی کرد. اما هربار با بدشانسی از جام حذف شدیم. حالا در پیچ اینستاگرام خود نوشت که: من از تمام بازیکنان فوتبال تشکر می کنم و قدردان آنها هستم. فدراسیون فوتبال و تمام کسانی که از من و میراث تیم ملی حمایت می کنند تشکر می کنم.

در بخش پایانی پیغام خود گفت: از تمام هوادارها که الهام بخش من بودند و در این چند سال به من کمک کردند نیز تشکر می کنم. به امید روزهای آینده.

کارلوس کیروش سرمربی پرتغالی حالا رسما از فوتبال ایران با یک پست اینستاگرامی خداحافظی نمود. او با این خبر خود رسما از پایان همکاری با فدراسیون فوتبال ایران اطلاع رسانی کرد. باید ببینیم که در روزهای آینده رئیس فدراسیون فوتبال آقای تاج چه واکنشی نسبت به این پست اینستاگرام واکنش نشان می دهد. آیا تیم ملی فوتبال می تواند برای انتخاب سرمربی جدید آماده شود؟ فعلا باید صبر کنیم.

 

کی روش سرمربی قطر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *