نتیجه بازی تاتنهام پورتسموث

خلاصه بازی تاتنهام و پورتسموث را با هم بخوانیم. گزارش بازی در حالی که هری کین سومین گل هفته خود را به ثمر رساند. و تاتنهام لیگ یک پورتسموث را شکست داد. و به دور چهارم جام حذفی رسید. اسپرز برای پیروزی با یک ترکیب بسیار تغییر یافته تلاش کرد. اما به ندرت توسط میهمانان تهدید می شد. قرعه کشی دور چهارم از ساعت 16:05 روز یکشنبه انجام می شود.

خلاصه بازی تاتنهام و پورتسموث

هری کین تاتنهام را با 265 امین گل خود برای این باشگاه به دور چهارم جام حذفی فرستاد. تا بتواند لیگ یک پورتسموث را پشت سر بگذارد.

کین پس از خم شدن تلاش فوق‌العاده‌ای که از لبه محوطه جریمه در شروع نیمه دوم انجام داد، با یک ضربه از جیمی گریوز، بهترین گلزن تاریخ اسپرز عقب افتاد.

تاتنهام در تمام طول مسیر برای شکست دادن میهمانان بدون مربی، که روز دوشنبه پس از 9 بازی بدون برد لیگ، دنی کاولی، سرمربی تیم را برکنار کرده بود، با تیمی که از پیروزی 4-0 خود در کریستال پالاس بسیار تغییر کرده بود، تلاش کرد.

هر دو کین و هیونگ مین سون جایگاه خود را حفظ کردند، اما اسپرز برای پیروزی 1-0 خود تلاش کرد و یک هفته مثبت را برای آنتونیو کونته رقم زد.

نحوه صعود اسپرز به دور چهارم

تاتنهام در نیمه اول نتوانست ضربه ای به سمت دروازه داشته باشد و پورتسموث به برتری خیره کننده نزدیک شد. ریکو هکت-فرچایلد بدن خود را در محوطه جریمه تنظیم کرد تا یک ضربه از سر به سمت دروازه را بچرخاند و جارو کند که باید توسط فریزر فورستر دفع می شد.

تاتنهام در نیمه اول
تاتنهام در نیمه اول

کین تقریباً توپ را از یک کرنر به خانه برگرداند. در حالی که سون تلاش خود را با فاصله کم به ثمر رساند. اما اسپرز کاملاً توسط میهمانان مقاوم ناامید شده بود که تقریباً 9000 هوادار غرش کردند.

با وجود اینکه کین 5 دقیقه پس از استراحت، در میان شروع سریع تاتنهام که باعث شد. امرسون رویال از یک پست به عقب برگردد آنها همچنان ساکت نشدند. کین در لبه محوطه جریمه با رایان سسنیون پاس‌های خود را رد و بدل کرد. و سپس برای سومین گل خود در این هفته به کرنر رفت.

تاتنهام در دوره دوم تسلط داشت. قبل از اینکه اولیور اسکیپ از مرکز محوطه جریمه با دید واضحی از دروازه خارج شد. انفجار سون را مشاهده کرد، اما با عبور اسپرز اهمیت چندانی نداشت.

زمان بازی های بعدی؟

بازی بعدی تاتنهام یک دربی بزرگ شمال لندن در خانه با آرسنال در لیگ برتر در یکشنبه 15 ژانویه است. شروع ساعت 4:30 بعد از ظهر است.

تیم آنتونیو کونته سپس در روز پنج شنبه 19 ژانویه، زمانی که به منچستر سیتی سفر می کند. ساعت 20:00، یک بازی حساس دیگر لیگ را پیش رو خواهد داشت.

بازی بعدی پورتسموث در بولتون در مرحله یک چهارم نهایی جام پاپا جانز در روز سه شنبه – شروع ساعت 19:45 است.

پومپی پس از آن روز شنبه دوباره به مصاف بولتون می رود، این بار در لیگ یک – شروع ساعت 15.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
7 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *