پیروزی و صعود رئال مادرید

خلاصه بازی رئال مادرید و کاسرنو را با هم مرور کنیم. رئال مادرید پس از پیروزی یک بر صفر مقابل کاسرنو در استادیوم پرنسیپه فیلیپه، جایگاه خود را در مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری رزرو کرد.

خلاصه بازی رئال مادرید و کاسرنو

تیم خولیو کوبوس پس از شکست حیرت آور خیرونا با پیروزی 2 بر 1 در 22 دسامبر، چشم به راه قربانی دیگری از لالیگا بود. اما علیرغم عملکرد تحسین برانگیز، نشان داد که خیلی دور است.

با این حال، با توجه به اینکه میزبان در گروه 5 لیگ دسته چهار اسپانیا بازی می کند، باز هم فوق العاده چشمگیر بود.

سبز و سفیدها نیز پس از 7 مسابقه بدون شکست در این مسابقه با فرم خوبی حاضر شدند.

ترکیب مادرید برابر کاسرنو
ترکیب مادرید برابر کاسرنو

نتبجه بازی رئال مادرید – کاسرنو

همانطور که انتظار می رفت، کارلو آنچلوتی تیمی که در روز جمعه رئال والودولید را شکست داد، به خط کرد. لوکاس وازکز، رودریگو، ادواردو کاماویگا، آندری لونین، ادن هازارد، آلوارو اودریوزولا و ناچو همگی شروع به بازی کردند.

فرصتی زودهنگام برای دنی سبایوس به وجود آمد که ضربه ضعیف او توسط ایوان مورنو به طرز درخشانی مهار شد.

وقتی فرانسیسکو دیوید گرانده سرانو یک ضربه محکم از راه دور به سمت دروازه شلیک کرد، میزبان به تماشاگرانش دلیلی برای هیجان زدگی داد، اما به لطف سیو خوب آندری لونین، مانع از آن شد.

نیمه اول ضعیف باعث شد آنچلوتی در نیمه دوم به نیمکت رو کرند و آنتونیو رودیگر و فدریکو والورده را برای ایجاد تغییر وارد زمین کرد.

سرانجام در دقیقه 70 بن بست شکسته شد. رودریگو در یک لحظه تعیین کننده با کیفیت ناب برزیلی به مقاومت میزبان پایان داد.

پس از اینکه دنی سبایوس به او پاس داد، پس از فریب حریف و شلیک یک ضربه زیبای پای راست به دروازه مورنو، موفق به گلزنی شد.

این هشتمین گل این بازیکن 21 ساله در تمام رقابت‌ها در این فصل بود که ارزش پیروزی در هر مسابقه‌ای را داشت.

گلزنی رودریگو روی پاس دنی سبایوس
گلزنی رودریگو روی پاس دنی سبایوس

بازی بعدی لوس بلانکوس و شرایط آنها در جدول

لوس بلانکوس باقی مانده بازی را با آسودگی نسبی تماشا کرد. اما در اواخر یک لحظه نزدیک بود که گارسی یک موقعیت عالی را به محوطه ی رئال برد. اما نتوانست هیچ یک از هم تیمی هایش را پیدا کند.

این یک پیروزی خوشایند برای تیم آنجلوتی بود که اکنون در سه بازی اخیر خود در تمام رقابت ها پیروز شده اند. آنجلوتی که از عملکرد تیمش و کیفیت بازی ناراضی بود گفت این بازی هیچ چیز شبیه فوتبال نبود. بد بازی کردیم اما مستحق باخت نبودیم.

آنها در آخر هفته با یک بازی خارج از خانه مقابل ویارئال توجه خود را به لالیگا معطوف کرده اند. لالیگایی در حالی که در حال تبدیل شدن به یک نبرد پرتنش برای عنوان قهرمانی است.

بارسلونا با مردان ژاوی در حال حاضر با تفاضل گل از تیم انچلوتی، با 38 امتیاز از 15 بازی در صدر جدول قرار دارد. آبی اناری ها امشب در ساعت 23:30، میهمان اینتر سیتی در مصاف رقابت های کوپا دی ری هستند.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
4 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *