نتیجه بازی لیورپول ولورهمپتون

لیورپول در بازی مجدد جام حذفی به لطف گل خیره کننده ی هاروی الیوت از سد ولورهمپتون گذشت. یورگن کلوپ عکس العملی و پاداشی که می خواست دریافت کرد. لیورپول ولورهمپتون مصمم و در عین حال بی دندان را متوقف کرد تا دور چهارم را با با پیروزی رد کند. آنها در مرحله ی بعد دوباره برابر برایتون صف آرایی خواهند کرد.

خلاصه بازی لیورپول ولورهمپتون

سرمربی لیورپول می خواهد شکست سه بر صفر از برایتون را که او به عنوان یکی از تلخ ترین تجربیات دوران مربیگری خود توصیف کرد، جبران کند. او گفت: «من نمی‌خواهم حرف بزرگی بزنم و بگویم «دوباره می‌آییم»، اما به آنجا می‌رویم و سعی می‌کنیم بهتر از دفعه قبل بازی کنیم.

کلوپ با ضربه فوق‌العاده نیمه اول هاروی الیوت که بازی را با یک ضربه زیبا از فاصله 25 یاردی و نمایش قاطعانه نیمه دوم در حالی که وولوز برای گل تساوی فشار می‌آورد، نفس راحت کشید. عملکرد بسیار بهبود یافته توسط تیمی با هشت تغییر نسبت به بازی برایتون باعث شد لیورپول اولین برد در سال جدید بدست بیاید.

تیم جولن لوپتگی انگیزه اضافی خود را داشت که در اولین دیدار در آنفیلد به دلیل یک تصمیم بحث برانگیز آفساید از پیروزی محروم شد. آنها انگیزه داشتند و بیشتر توپ را در اختیار داشتند، اما نه خلاقیت یا پایانی که ارزشمند باشد.

سرمربی وولوز که هنوز به وضوح از گل مردود دیرهنگام توتی در مرسی ساید ناراحت بود، گفت: «آنچه در بازی اول اتفاق افتاد مایه تاسف بود. شاید ما نباید برای انجام این مسابقه اینجا باشیم. ما مستحق بیشتر بودیم، اما مهم این نیست که شما چه لیاقتی دارید، بلکه به اهداف شما مربوط می شود.

شروع خوب گرگ ها و مقاومت قرمزها

وولوز شروع خوبی داشت. روبن نئوس دنبال فرصتی برای آزاد کردن آداما ترائوره ​​پشت کوستاس سیمیکاس بود که موفق نشد.

اولین شانس آنها از جناح مقابل به دست آمد که رائول خیمنز رایان آیت نوری را از سمت چپ راه انداخت اما شوتش توسط جو گومز مهار شد. درخواست پنالتی ولوز برای هند توسط گومز توسط داور آندره مارینر و VAR رد شد. توپ از فاصله نزدیک به آرنج مدافع برخورد کرد ووقتی لیورپول چند ثانیه بعد به برتری رسید روحیه آنها بدتر شد.

با اینکه الیوت گل زیبایی زد اما لوپتگی باید سوالاتی در مورد دفاع ولوز و موقعیت دروازه بان خوزه سا از خود بپرسد. این بازیکن 19 ساله با دریافت توپ از تیاگو آلکانتارا در داخل نیمه خود، به سمت وولوز پیش رفت. و با عقب نشینی دفاع میزبان به دویدن ادامه داد. الیوت از فرصت استفاده کرد. تلاش 25 یاردی او از خوزه سا رد شد و به سقف دروازه چسبید.

خلاصه بازی لیورپول ولورهمپتون
خلاصه بازی لیورپول ولورهمپتون

کلوپ به نشانه شادی به هوا مشت زد. گل تنها چیزی نبود که سرمربی لیورپول را راضی کند. او در واکنش به نمایش ضعیف در برایتون و تیم بسیار تغییر یافته اش، خواستار شدت، پرخاشگری و فوریت بیشتری شده بود.

لیورپول پس از موفقیت با اعتماد به نفس بازی کرد. نفوذ تیاگو با ارائه انرژی و گزینه های استفان باجستیک، فابیو کاروالیو و الیوت در اطراف او افزایش یافت. لیورپول زمانی که کاروالیو، سیمیکاس را در فضای داخل محوطه پیدا کرد، تقریباً برتری خود را دو برابر کرد. اما تکل مدافع کناری مانع گلزنی شد. همچنین کاروالیو یک گل به ثمر رساند که آفساید بود.

خلاصه بازی لیورپول ولورهمپتون | گرگ ها تلاش کردند اما موفق نشدند

گرگ ها همچنان از مالکیت زیاد لذت می بردند اما هیچ برتری نداشتند. لوپتگی از خطاهای مداوم لیورپول که داور اعلام نمی کرد بسیار خشمگین بود. پس از خطای میلنر روی خیمنز، او درگیری شدید با کلوپ داشت که داور چهارم را وادار به دخالت کرد.

سرمربی گرگ‌ها در وقت استراحت دو تعویض انجام داد و ماتئوس نونس و نلسون سمدو را وارد زمین کرد. اما الگوی تیمش ثابت ماند: کار امیدوارکننده و صبورانه در یک سوم پایانی به نتیجه نرسید. خط دفاعی لیورپول نیز برای بی اثر کردن حریف و منزوی کردن خیمنز شایسته تقدیر است. اما با این حال فقدان نبوغ و کیفیت در حمله گرگ ها مشهود بود.

بدین ترتیب لیورپول با روحیه ی بهتری به آنفیلد باز می گردد و خود را برای مسابقه با چلسی آماده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *