نتیجه بازی منچستر سیتی و چلسی

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی را با هم بخوانیم. این بازی بسیار متفاوت از آن چیزی بود که به طور سنتی یک دیدار بسیار رقابتی بین دو غول لیگ برتری شاهد بودیم. منچستر سیتی پس از شکست چلسی در دور بعد با آکسفورد یونایتد یا آرسنال بازی خواهد کرد.

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی

پیروزی سیتی مقابل چلسی در روز پنجشنبه در استمفوردبریج سخت بود. اما این بار خیلی راحت تر بود. ریاض محرز با یک ضربه ایستگاهی درخشان در دقیقه 23 آنها را در مسیر پیروزی قرار داد. جولیان آلوارز، برنده جام جهانی، هفت دقیقه بعد و پس از خطای هند هاورتز، پنالتی به ثمر رساند.

فیل فودن گل سوم سیتی را پس از 38 دقیقه به ثمر رساند. ارسال کایل واکر پس از یک دو با محرض، این بازیکن انگلیسی را صاحب توپ کرد. او نیز از این فرصت نهایت استفاده را کرد.

روز تنبیهی برای چلسی، سرمربی گراهام پاتر و طرفداران آنها بود که نام توماس توخل، سرمربی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا را که توسط مالک جدید تاد بوهلی در ماه سپتامبر اخراج شد، سر دادند.

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی چلسی از گراهام پاتر عصبانی است
چلسی از گراهام پاتر عصبانی است

هواداران چلسی از گراهام پاتر عصبانی هستند

هواداران چلسی در پایان بازی تنگاتنگ روز پنجشنبه در لیگ برتر انگلیس مقابل سیتی در استمفوردبریج از تیمشان استقبالی همدلانه کردند/ اما این بار اینطور نبود.

تیم پاتر در نیمه دوم به طور کامل توسط کسانی که تا آخر ماندند هو شدند. شنیدن صدای ناراحت کننده نام توخل، که هواداران چلسی سر دادند، نمکی بر زخم آنها بود.

ضعف چلسی در فریادهای کنایه آمیز “شوت بزنین” هر بار که به دروازه نزدیک می شد و در موارد نادری شعار “ما فقط یک شوت داشتیم” منعکس بود. ممکن است یک بار دیگر یک باشگاه در حال گذار باشد، اما این نمایش تحت هر شرایطی افتضاح بود.

گراهام پاتر با بحران مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. اما هیچ بهانه ای برای این عملکرد وحشتناک وجود نداشت. تیم چلسی با بازیکنانی مانند متئو کواچیچ، کولیبالی، هاورتز، میسون مانت، جورجینیو، حکیم زیچ و دروازه بان کپا شانس زیادی داشت.

تیم چلسی گراهام پاتر در نیمه اول شکست خود در حالی که مقابل منچسترسیتی حتی یک شوت هم به ثبت نرساند.

چلسی فاقد روحیه، کیفیت و باور بود، منظره‌ای نگران‌کننده برای یک مربی در اوایل شغلش و با توجه به هزینه‌های زیادی که در این فصل، مسلماً به شکلی پراکنده، توسط مالک بوهلی از زمان ورودش به این باشگاه انجام شد.

آنها اکنون از هر دو جام داخلی توسط سیتی حذف شده اند و 10 امتیاز با مقام های لیگ قهرمانان در لیگ برتر فاصله دارند. چلسی در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بروسیا دورتموند می رود و اگر چنین عملکردی داشته باشد در آنجا نیز حذف خواهد شد. روزهای سختی برای چلسی و سرمربی پاتر دیده می شود.

گلزنی فودن برای سیتی
گلزنی فودن برای سیتی

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی

منچستر سیتی مثل آب خوردن بازی می کند

منچسترسیتی پس از اینکه در 45 دقیقه اول به راحتی چلسی را از میدان به در کرد، در نیمه دوم به زحمت خاصی نیفتاد و این شکاف کلاس بین تیم ها را نشان داد.

پپ گواردیولا توانست به ارلینگ هالند استراحت دهد. اما آلوارز قهرمان جام جهانی آرژانتین را جایگزین او کرد. در حالی که فودن این فرصت را پیدا کرد تا بار دیگر به همه یادآوری کند که چه نقش بزرگی در آینده منچسترسیتی بازی خواهد کرد.

گل سوم سیتی کمال زیبایی بود. فودن پیوند بین محرز و واکر را کامل کرد، و لبخند شادی گواردیولا تایید کرد که او از بازی تیمش چقدر راضی است.

این چند روز رضایت بخش برای منچسترسیتی بود. آنها فاصله خود را با آرسنال صدر در لیگ به 5 امتیاز رساندند و ممکن است دوباره در مرحله چهارم جام حذفی با توپچی ها روبرو شوند. مگر اینکه آکسفورد یونایتد شگفتی ساز شود.

خلاصه بازی منچستر سیتی و چلسی

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
9 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *