برد 3 بر 0 منچستر یونابتد برابر بورنموث

خلاصه بازی منچستر یونایتد و بورنموث را با هم بخوانبم. مارکوس راشفورد بار دیگر گل زد و منچستر یونایتد با پیروزی راحت مقابل بورنموث بخت برگشته در لیگ برتر، تعداد برد متوالی خود را در تمام رقابت ها به شش بازی رساند.

خلاصه بازی منچستر یونایتد و بورنموث

ملی پوش انگلیسی پس از پاس برونو فرناندز توپ را وارد دروازه کرد تا برای اولین بار در سه بازی متوالی لیگ در اولدترافورد گلزنی کند.

پس از مهار شدن کاشته ی کریستین اریکسن، کاسمیرو با یک ضربه والی به زیبای دروازه را باز کرد تا تیم اریک تن هاگ در نیمه اول را جلو بیاندازد.

آنها چهار دقیقه بعد از شروع دوره دوم، برتری خود را دو برابر کردند. زیرا لوک شاو، که دوباره در نقش معمولی‌تر دفاع چپ خود بازی می‌کرد، پاس کات بگ آلخاندرو گارناچو را به گل تبدیل کرد.

یونایتد بازی را به آرامی شروع کرده بود و مالکیت توپ زیادی را در یک سوم دفاعی خود در اختیار داشت. اما زمانی که گل اول را وارد دروازه کرد، هفتمین برد متوالی خانگی در تمام رقابت‌ها مسجل به نظر می رسید.

آنها در رده چهارم باقی می مانند، اما با 35 امتیاز به نیوکاسل رتبه سوم می پیوندند. و شاید مهمتر از همه، یک گپ پنج امتیازی را نسبت به تاتنهام رتبه پنجمی باز کرده اند.

یکی از نکات منفی برای یونایتد، مصدومیت نیمه اول دانی فن د بیک، هافبک میانی بود که تن هاگ گفت: “ما باید 24 ساعت صبر کنیم، اما خیلی خوب به نظر نمی رسد.”

بورنموث که تا دقیقه 57 موفق به زدن یک شوت به سمت دروازه هم نشد، در رده پانزدهم باقی ماند و دو امتیاز با رتبه های سقوط فاصله دارد.

گل والی و زیبای کاسمیرو
گل والی و زیبای کاسمیرو به بورنموث

کاسمیرو باز هم برای یونایتد در حال پیشرفت درخشید

زمان زیادی طول کشید تا کاسمیرو بازیکن 70 میلیون پوندی، خود را در اولدترافورد نشان دهد. این بازیکن 30 ساله پس از جدایی از رئال، هیچ یک از هفت بازی اول خود در لیگ برتر را استارت نزده بود.

سوالاتی در مورد اینکه آیا او خرید مورد نظر تن هاگ بود یا خیر پرسیده شده است. اما او 10 بازی اخیر قرمزها در لیگ برتر را آغاز کرده است. این 10 بازی هفت پیروزی و دو تساوی در کنار شکست در استون ویلا به همراه داشته است.

ضربه ی او، یک لمس توپ زیبا، و یک گل کلاس جهانی بود. او در پشت خط دفاعی بورنموث ظاهر شد، بدنش را کش داد و ارسال دقیق اریکسن را از سمت چپ به گوشه بالا هدایت کرد.

این گل یخ بازی را باز کرد و این به شاو اجازه داد تا گل پایانی فوق العاده ای را به ثمر برساند. مدافع چپ انگلیس حرکت را از لبه محوطه جریمه خود آغاز کرد و سپس از حوالی نقطه پنالتی به گل رسید.

سپس رشفورد برای چهارمین گل خود در چهار بازی از زمان پایان جام جهانی، راحت ترین گل را به ثمر رساند.

یونایتد در بازی بعدی خود در 14 ژانویه از همشهری خود منچستر سیتی میزبانی می کند و می تواند آن بازی را بالاتر از رقبای شهری خود به پایان برساند، که نشانه ای از پیشرفت آنها تحت هدایت تن هاگ است.

آمار بازی منچستر یونایتد و بورنموث

آمار بازی منچستر یونایتد بورنموث
آمار بازی منچستر یونایتد بورنموث

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
4 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *